Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sony, Sprzęt-Xperia PRO-I teraz z funkcją strumieniowej transmisji na żywo

Xperia PRO-I teraz z funkcją strumieniowej transmisji na żywo

Firma Sony udostępniła aktualizację wewnętrznego oprogramowania smartfona Xperia PRO-I. Jest ona dostarczana zdalnie przez Internet (firmware over-the-air) i wprowadza nowe możliwości w aplikacji Videography Pro.

Najważniejszą nowością jest funkcja strumieniowej transmisji na żywo. Dzięki niej użytkownicy mogą otworzyć aplikację Videography Pro i szybko rozpocząć bezpośrednią transmisję do społecznościowych serwisów streamingowych. Aby ułatwić twórcze ujęcia, wprowadzono również możliwość wyboru przedniego aparatu. Oprócz tego w metadanych zapisywane są obecnie informacje o zdjęciach pionowych z szybkością 120 kl./s i streamingu na żywo. Funkcja ta bardzo przydaje się podczas nagrywania i edycji pionowego materiału wideo na platformy społecznościowe.

Jeśli smartfon Xperia PRO-I jest używany w połączeniu z uchwytem GP-VPT2BT, funkcję przycisku C1 można wybrać bezpośrednio z aplikacji. Pozwala to szybko i wygodnie dostosowywać funkcjonalność do własnego stylu pracy.

 

Pełne informacje o produkcie można znaleźć pod adresem: sony.pl/electronics/smartfony/xperia-pro-i

Autor |2022-11-24T10:54:07+01:0024 listopada 2022 11:00|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Sony, Sprzęt|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.