Jesteś tutaj:-, Newsy, Sony, Sprzęt, Telefony-Wyciekły zdjęcia Xperii Z3 i Z3 Compact

Wyciekły zdjęcia Xperii Z3 i Z3 Compact

Decyzja Sony w sprawie wypuszczania aż 2 flagowych modeli w ciągu roku może budzić kontrowersje, ale nie zanosi się na to by japoński producent miał zmienić zdanie. Do sieci właśnie trafiły pierwsze zdjęcia kolejnego flagowca Xperii Z3 oraz jej mniejszej wersji z dopiskiem Compact.


Następcy Xperii Z2 należałoby się spodziewać jesienią, być może podczas targów IFA 2014 we wrześniu. Będzie to model Xperia Z3, razem ze swoją pomniejszoną wersją Z3 Compact. Niektórzy mogą zwrócić uwagę na to, że przecież nie poznaliśmy jeszcze Xperii Z2 Compact, jednak gdy spojrzymy wstecz okaże się, że Xperia Z1 Compact trafiła na rynek dopiero miesiąc przed premierą Xperii Z2 a więc taki scenariusz może się powtórzyć i w tym przypadku.

Po lewej stronie na zdjęciu widzimy domniemaną Xperię Z3 w kolorze białym oraz Xperię Z3 Compact w kolorze czarnym, zaś z prawej front Xperii X3. Oba urządzenia wydają się mieć bardzo wąskie ramki po bokach ekranu, co świetnie wygląda i stanowi spory postęp jeśli chodzi o Sony i poprzednie modele ze sporymi pasami niewykorzystanej przestrzeni.

Niestety, o specyfikacji nadchodzącego flagowca od Sony nie wiemy na razie kompletnie nic. Na zdjęcia również należy zawsze brać poprawkę.

Źródło: GsmArena

SewixAutor |2014-07-01T23:37:31+02:001 lipca 2014 23:37|Kategorie: Android, Newsy, Sony, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. lolka 2 lipca 2014 w 07:09 - Odpowiedz

    Teraz wszystkie telefony wyglądaja tak samo ,tylko firma się zmienia i zawartość w środku ;D

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.