Jesteś tutaj:-, Internet, Newsy, Sony, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie-Sony Xperia Sola: test smartfona kobiecym okiem (wideo)

Sony Xperia Sola: test smartfona kobiecym okiem (wideo)

Sony Xperia sola to smartfon, działający na platformie Android


W telefonie Xperia sola znajdziemy unikalną funkcję opracowaną przez Sony, tj. floating touch. Pozwala ona na surfowanie po Internecie kiedy użytkownik przesuwa palcem ponad ekranem, tak że palec zachowuje się niczym poruszający się kursor, bez potrzeby dotykania ekranu. Kiedy odpowiedni link zostaje znaleziony, można go zaznaczyć, a zwykłe dotknięcie załaduje stronę.

Czy Sony Xperia Sola z odrobiną magii, mimo ascetycznego i surowego wyglądu, może podobać się kobietom? Jak wygodnie się z niej korzysta, dzwoni, pisze sms-y? Odpowiedź w wideo-recenzji.

źródło: startupTVpl

Kan


Pytanie konkursowe związane z tematyką komórkową. Pierwszych 10 odpowiedzi z podaniem Nicku, pod którym Czytelnik jest zarejestrowany na Telix.pl, które zostaną nadesłane do godziny 18:00 otrzyma punkty w kolejności: 100, 90, 80 itd. do 10 pkt. Lista będzie opublikowana na stronie konkursowej: Czytaj Telix.pl i weź udział w konkursie! Do wygrania GALAXY S III

8. 20 października ubiegłego roku w Polsce rozpoczęła się kampania promująca smartfon Samsung GALAXY Note II. Jak brzmiało hasło przewodnie i do czego ono nawiązywało?

Autor |2013-02-09T13:42:58+01:009 lutego 2013 13:42|Kategorie: Android, Internet, Newsy, Sony, Sprzęt, Telefony, Testy i opinie|Tagi: , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Johnny Bravo 10 lutego 2013 w 19:28 - Odpowiedz

    AAAle pazury

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile