Jesteś tutaj:-, e-Handel, Finanse, Newsy, Płatności, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony-Specjalne oferty przedsprzedażowe przy zakupie Samsung Galaxy S24

Specjalne oferty przedsprzedażowe przy zakupie Samsung Galaxy S24

Z okazji premiery smartfonów z serii Galaxy S24, Samsung przygotował specjalne oferty przedsprzedażowe. Chętni na zakup nowych flagowców Galaxy mogą skorzystać z Programu Odkup i zyskać nawet do 3000 PLN lub z oferty Zwrot na kartę i zyskać 400 PLN gwarantowanego zwrotu na kartę.

Dodatkowo, w ciągu pierwszego tygodnia przedsprzedaży, Samsung przygotował prezent w postaci bezprzewodowych słuchawek Galaxy Buds2 w kolorze grafitowym o wartości 499 PLN. Promocja potrwa do 23 stycznia br. lub do wyczerpania puli nagród.

Równolegle startuje także Styczniowa promocja dla studentów dzięki której można zyskać 10% zwrotu przy zakupie dowolnego modelu z serii Galaxy S24. Styczniowy Program Studencki potrwa do 30 stycznia br. i łączy się z powyższymi promocjami.

W ramach specjalnej oferty 2x więcej pamięci dostępnej na stronie samsung.pl można nabyć Galaxy S24, Galaxy S24+ oraz Galaxy S24 Ultra w większym wariancie pamięciowym w cenie niższego, przykładowo: Galaxy S24 (8+256GB) w cenie wersji (8+128 GB). Promocja 2x więcej pamięci potrwa do 30 stycznia br.

 

Aby skorzystać z Programu Odkup lub z oferty Zwrot na kartę należy:

  1. Kupić smartfon Galaxy S24, Galaxy S24+ lub Galaxy S24 Ultra do 30 stycznia br. u partnera handlowego wymienionego w regulaminie lub w sklepie Samsung.pl.
  2. Aktywować zakupiony smartfon do 11 lutego br., a następnie zalogować się do aplikacji Samsung Members i aby pobrać kod promocyjny.
  3. W terminie do 18 lutego br. odesłać wypełniony formularz promocji Odkup lub Zwrot na kartę. W przypadku promocji Odkup, po wypełnieniu formularza, ciągu 4 dni roboczych należy odesłać wcześniej wyceniony smartfon do Foxway. Liczba benefitów jest ograniczona.

 

Seria Galaxy S24 w ekskluzywnych kolorach

Poza klasycznymi wersjami kolorystycznymi (szary, żółty, fioletowy, czarny) seria Galaxy S24 będzie dostępna również w wyjątkowych kolorach dostępnych wyłącznie na samsung.pl oraz w aplikacji Samsung Shop. Wszyscy, którzy lubią się wyróżnić docenią ekskluzywne odcienie najnowszych Galaxy – błękitny, zielony i pomarańczowy. Na pierwsze zakupy w mobilnej wersji oficjalnego Sklepu Samsung – aplikacji Samsung Shop dla zalogowanych użytkowników obowiązuje rabat 5% z kodem „APP5”.

 

Szczegółowe informacje i regulaminy wszystkich promocji dostępne są na stronie samsung.com/pl

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile