Jesteś tutaj:-, Newsy, Promocje, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Przejdź na stronę foldów – Samsung startuje z aktywacją #nieboGalaxy

Przejdź na stronę foldów – Samsung startuje z aktywacją #nieboGalaxy

Samsung startuje z aktywacją #nieboGalaxy, zachęcając do nadania nowego wymiaru przestrzeni, w której żyjemy – wszystko to przy użyciu AR. Wystarczy smartfon i odrobina kreatywności, żeby wygrać w konkursie jeden z 30 zestawów Galaxy Z Flip5 + Galaxy Buds2 Pro.

W ramach kontynuacji kampanii Przejdź na stronę foldów, Samsung zaprasza do wzięcia udziału w aktywacji i konkursie #nieboGalaxy, która potrwają od 7 września do końca miesiąca. W tym czasie każdy zyskuje szansę, żeby stać się posiadaczem najnowszego smartfonu Galaxy Z Flip5 oraz słuchawek Galaxy Buds2 Pro. Do wygrania w konkursie jest aż 30 zestawów urządzeń.[1] Wystarczy uruchomić swój smartfon i wyobraźnię, kreując własną wizję rzeczywistości wokół siebie w wyzwaniu #nieboGalaxy.

 

„Foldy wychodzą poza schemat i tworzą zupełnie nowe możliwości, a co za tym idzie -inspiracje właściwie same nas znajdują. Ale chcemy pójść jeszcze o krok dalej. A gdyby nadać rzeczywistości nowy kształt? Nowy element w przestrzeni? Być może zawsze tego czegoś brakowało? Wykorzystując technologię AR zapraszamy odbiorców do świata, w którym granice wyznacza tylko ich własna wyobraźnia. Chodźcie do świata foldów!” – mówi Magda Sielachowicz – Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska.

 

KV Konkurs1 Horiz PR QRC FINAL BEZ BELKI

 

Jak wziąć udział w wyzwaniu #nieboGalaxy?

  1. Wybierz miejsce w swoim otoczeniu, mieście, które Cię inspiruje.
  2. Skorzystaj na swoim smartfonie z nakładki AR dostępnej pod linkiem (pl) lub po zeskanowaniu kodu QR.
  3. Zeskanuj niebo i postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz na ekranie smartfonu.
  4. Daj się ponieść wyobraźni i dopasuj Galaxy Z Flip5 do otaczającej Cię przestrzeni wykorzystując AR.
  5. Opublikuj efekt swoich działań na profilu w serwisach społecznościowych (Instagram lub TikTok) oznaczając profil marki @samsungpolska (Instagram) – #samsungpolska (TikTok) oraz hasztagiem: #nieboGalaxy.
  6. Autorzy najbardziej kreatywnych prac opublikowanych w ramach wyzwania zostaną nagrodzeni jednym z 30 zestawów składających się ze smartfonu Galaxy Z Flip5 i słuchawek Galaxy Buds2 Pro.

 

Kampania i konkurs potrwają od 7 do 30 września i obejmą kanały digital, OOH, DOOH i offline.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie samsung.com/pl/niebogalaxy

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.