Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Promocje, Rynek, Samsung, Sprzęt-Kup flagowy smartfon Galaxy i odbierz Galaxy Buds2 Pro w prezencie

Kup flagowy smartfon Galaxy i odbierz Galaxy Buds2 Pro w prezencie

Samsung przygotował wrześniową promocję dla wszystkich planujących zakup flagowego smartfonu Galaxy. Decydując się na dowolny smartfon z serii Galaxy S23 lub model Galaxy S22 do 8 października br. można otrzymać bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie

Smartfony Galaxy S23, Galaxy S23+, Galaxy S23 Ultra oraz Galaxy S22 to flagowe urządzenia Galaxy, które dotrzymają kroku nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Już od 11 września można nabyć je w specjalnej promocji i otrzymać w prezencie czarne słuchawki Samsung Galaxy Buds2 Pro o wartości 999 PLN.

 

Jak wziąć udział w promocji?

  • Kup smartfon z serii Galaxy S23 lub model Galaxy S22 w terminie od 11 września do 8 października 2023 roku na stronie com lub u jednego z partnerów handlowych biorących udział w promocji.
  • Po zapoznaniu się z regulaminem promocji aktywuj urządzenie do 15 października br., a następnie zaloguj się w Aplikacji Samsung Members i wypełnij formularz rejestracyjny w terminie do 22 października 2023 roku.

 

PROMO S23 family S22 Buds2 Pro mastery 750x200  buds promo

 

Dostępność oraz cena detaliczna smartfonów z serii Galaxy S23 oraz Galaxy S22 zależy od indywidualnej oferty Partnerów Handlowych.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.