Jesteś tutaj:-, e-Handel, Newsy, Płatności, Promocje, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja-Telewizor Q80C 98” jeszcze przez kilka dni dostępny w przedsprzedaży

Telewizor Q80C 98” jeszcze przez kilka dni dostępny w przedsprzedaży

Jeszcze kilka lat temu wydawało się, że telewizory o przekątnej 55” są wystarczająco duże. Jednak popularyzacja ekranów z rozdzielczością 4K, smukły design czy funkcje Smart TV sprawiły, że widzowie pragną jeszcze większych ekranów. Najlepiej takich, które zapewnią im całkowite zanurzenie się w akcji filmu czy emocjonującym meczu. O takie doświadczenia może zadbać telewizor o gigantycznej przekątnej – Q80C 98”, który jeszcze do 9 lipca można zamówić w przedsprzedaży.

Od czasu powstania pierwszego telewizora dążyliśmy do tego, aby mieć większy, bardziej płaski ekran i żeby zobaczyć na nim jak najwięcej. Chcieliśmy poczuć emocje, jakie towarzyszą bohaterom filmowym czy stadionowym kibicom. Innymi słowy, pragnęliśmy mieć wrażenie współuczestnictwa. Oglądać, a nie tylko podglądać akcję na ekranie. Teraz jest to całkowicie możliwe, dzięki coraz większym przekątnym ekranu, które trafiają do sprzedaży.

To, jak bardzo w ostatnich latach zmieniły się potrzeby widzów oraz rynek telewizorów, potwierdzają także ostatnie dane. Popyt na coraz większe ekrany cały czas rośnie z roku na rok i wszystko wskazuje na to, że tendencja ta będzie się umacniać. Według firmy badawczej GfK na przestrzeni ostatnich 5 lat Polacy chętniej niż Francuzi, Brytyjczycy, Hiszpanie czy Włosi kupowali telewizory z ekranami o przekątnej 75” i większe. Pod tym względem w niewielkim stopniu wyprzedzali nas tylko nasi zachodni sąsiedzi, czyli Niemcy.

 

98Q80C With Soundbar 2

 

98 cali niesamowitych emocji

Dlatego telewizor QLED Q80C o przekątnej 98” będzie doskonałym wyborem dla widzów, którzy chcą doświadczyć prawdziwego kina w rozdzielczości 4K w domowych warunkach. O realizm i dynamikę obrazu zadba Neuronowy Procesor AI Quantum 4K. Poprawia oglądane materiały w czasie rzeczywistym, opierając się aż na 20 wielomodelowych sieciach neuronowych, które analizują dane wideo i audio. W efekcie inteligentny algorytm podnosi jakość każdej sceny, udoskonalając kontrast i kolory. Ponadto sztuczna inteligencja optymalizuje techniki skalowania, redukcji szumów, zwiększania ostrości i pogłębiania czerni, zapewniając najwyższą jakość obrazu na bardzo dużym ekranie.

98Q80CAT 4

Co ważne, model Q80C 98” wyróżnia także Wyjątkowo Smukły Design. Minimalistyczna oprawa wtapia się w otoczenie, sprawiając, że gigantyczny obraz jest niemal zawieszony w przestrzeni i nic nie jest w stanie odciągnąć naszej uwagi od ekranu.

Niesamowity obraz idzie w parze ze spektakularnym dźwiękiem przestrzennym. Niezapomnianych wrażeń kinowych dostarczy technologia Dolby Atmos®, która w połączeniu z wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami zapewni niezwykle porywające brzmienie.

Telewizor jest wyposażony także w Smart Hub, który jest jeszcze bardziej intuicyjny w użytkowaniu. Z poziomu wygodnego menu widzowie mają dostęp do wszystkich najpopularniejszych platform VOD, takich jak Netflix, Disney+, HBO Max czy Skyshowtime, a także aplikacji dla graczy, muzycznych czy służących do pracy.

98Q80CAT 5

Ostatni moment na skorzystanie z przedsprzedaży

Tylko do 9 lipca 2023 roku można składać zamówienia na model Q80C 98” w ramach przedsprzedaży u partnerów handlowych TERG Spółka Akcyjna, NEONET S.A, Samsung Brand Stores, I TERRA Sp. z o.o., Matrix Media Sp. z o.o, Samsung Electronics Polska Sp. z o.o sklep internetowy samsung.com, AUDIO COLOR, x-kom sp. z o.o. Wysyłka produktów rozpocznie się 10 lipca i potrwa do 23 lipca.

W ramach przedsprzedaży użytkownicy będą mogli otrzymać voucher na usługę kalibracji, wykonaną przez specjalistów ze SKALIBRUJTV.pl.

 

Q80C 98KV 2

 

Szczegóły promocji oraz regulamin dostępny na superbigtv.samsung.pl

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.