Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telewizja, Wydarzenia-Samsung hipnotyzuje gości luksusowego Dubai Resort wyświetlaczem The Wall i rozwiązaniami Smart Signage

Samsung hipnotyzuje gości luksusowego Dubai Resort wyświetlaczem The Wall i rozwiązaniami Smart Signage

Samsung wyposaża jeden z najbardziej luksusowych kurortów na świecie, Atlantis The Royal, w najwyższej jakości technologię wyświetlania, w tym wyświetlacz The Wall.

Atlantis The Royal – nowy ośrodek Kerzner International na sztucznym archipelagu Palm Jumeirah w Dubaju – został wyposażony w wiodące w branży ekrany wizualizacyjne, w tym wyświetlacze The Wall i Smart Signage. Wyświetlacze Samsung znalazły się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Po uroczystym otwarciu w 2023 roku tego uznawanego za jeden z najlepszych na świecie kurortu, goście mogą doświadczyć nowych wymiarów luksusu, wzbogaconego najnowszą technologią firmy Samsung.

 

– W Atlantis The Royal w najdrobniejszych szczegółach zadbaliśmy, by podnieść wrażenia gości i jak najlepiej wyposażyć obsługę. Samsung był naszym kluczowym partnerem technologicznym od budowy aż do otwarcia obiektu – powiedział Anthony Lynsdale, Wiceprezes ds. Technologii Informatycznych spółki Atlantis Dubai. I dodał: – Jesteśmy przekonani zarówno o jakości, jak i niezawodności technologii firmy Samsung oraz zespołu ekspertów, którzy pomogą nam stworzyć i utrzymać niezrównane wrażenia hotelowe.

 

Najnowocześniejsza technologia rozświetla każdą przestrzeń

Atlantis The Royal to pierwszy hotel w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, który zainstalował innowacyjny modułowy wyświetlacz Samsung The Wall o matrycy mikrodiodowej. The Wall o przekątnej 146 cali i rozdzielczości 4K (3 840 x 2 160) wzbogaca najbardziej luksusowy apartament hotelowy, Royal Mansion, jedynymi w swoim rodzaju wrażeniami wizualnymi. Smukłe, eleganckie wykończenie Infinity Design naturalnie komponuje się z wyrafinowaną elegancją apartamentu.

 

The Wall Atlantis The Royal dl10 The Wall in Royal Mansion 2

The Wall Atlantis The Royal dl9 The Wall in Royal Mansion 1

 

W całym obiekcie zainstalowano różne rodzaje urządzeń Samsung Smart Signage, aby zapewnić gościom rozrywkę i wyjątkowe wrażenia w każdej przestrzeni. Wyświetlacze z tej serii, umieszczone na trzech dużych zbiornikach z wodą w budzącym podziw hotelowym lobby, przyciągają uwagę odwiedzających – największy z nich ma wymiary 6 x 8,5 m.

Także hotelowe spa i siłownia wyposażone są w inteligentne urządzenia z serii IER, wyświetlające krystalicznie czysty obraz na matrycach LED HDR. Te wszechstronne wyświetlacze zbudowane z myślą o różnych konfiguracjach montażu, pozwoliły zespołowi hotelu Atlantis The Royal zapewnić w strefie wellness wciągające wrażenia wizualne.

 

The Wall Atlantis The Royal dl7 Spa 1

The Wall Atlantis The Royal dl8 Spa 2

 

Serwujący owoce morza przy odkrytym basenie bez krawędzi bar wyposażono z kolei w wyświetlacze Samsung Outdoor LED, na których obraz jest doskonale widoczny nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Obudowa z certyfikatem IP65 chroni wnętrze wyświetlacza przed pyłem i wodą oraz zapewnia ciągłą pracę w każdych warunkach, zapewniając rozrywkę i skuteczną komunikację z gośćmi.

 

The Wall Atlantis The Royal dl6 Outdoor LED Signage in the pool 2

The Wall Atlantis The Royal dl5 Outdoor LED Signage in the pool 1

The Wall Atlantis The Royal dl4 LED Signage in the Lobby

The Wall Atlantis The Royal dl3 LED Signage in the Lobby

The Wall Atlantis The Royal dl1 LED Signage in the Lobby 1

 

Wyświetlacze Samsung Smart Signage zostały także zainstalowane w restauracjach i salach konferencyjnych, aby usprawnić komunikację z gośćmi i pracę personelu. Goście Atlantis The Royal są traktowani po królewsku dzięki 957 wyświetlaczom Samsung zainstalowanym w 795 pokojach, pozwalającym na najwyższą personalizację oglądania.

 

– Mamy zaszczyt współpracować z hotelem Atlantis The Royal i zapewniać gościom nowy poziom luksusu, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli – powiedział Doohee Lee, Wiceprezes i Szef spółki Samsung Gulf Electronics. – Połączenie innowacyjnej technologii wyświetlania Samsung z kreatywnością i luksusem hotelu Atlantis prowadzi branżę hotelarską w nowych, ekscytujących kierunkach.

 

Od zachwycającej jakości obrazu na wyświetlaczu The Wall w Royal Mansion aż po inteligentne ekrany rozmieszczone w całym obiekcie – wyświetlacze Samsung wspomagają personel i odmieniają wrażenia gości wyjątkowego ośrodka. Dzięki współpracy z hotelem Atlantis The Royal firma Samsung Electronics pomaga zdefiniować przyszłość technologii hotelarskich.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile