Jesteś tutaj:-, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Jaśniejszy widok na przyszłość: innowacyjne rozwiązania Samsung digital signage zachwycają na targach ISE 2023

Jaśniejszy widok na przyszłość: innowacyjne rozwiązania Samsung digital signage zachwycają na targach ISE 2023

Integrated Systems Europe (ISE), największe targi integracji systemów audiowizualnych na świecie, powróciły do Barcelony w 2023 roku. Podczas towarzyszącej im konferencji, zaprezentowano innowacje czołowych firm z branży, w tym Samsung Electronics. Jako lider w branży digital signage, Samsung zaprezentował swoje najnowsze osiągnięcia w technologii komunikacji wizualnej, rozwijanej z myślą o przyciąganiu uwagi odbiorców eleganckimi i łatwymi w obsłudze wyświetlaczami.

Wszyscy, którzy nie wzięli udziału w wydarzeniu, mogą zapoznać się z poszczególnymi najważniejszymi elementami prezentacji Samsung poniżej.

 

ISE Wrap Up main1

▲ Targi ISE 2023 zorganizowano w Fira Barcelona Gran Via w Hiszpanii. Barcelona gościła je po raz drugi z rzędu.

 

ISE Wrap Up main2

▲ Targi ISE 2023 zorganizowano w Fira Barcelona Gran Via w Hiszpanii. Barcelona gościła je po raz drugi z rzędu.

 

Tegorocznym motywem przewodnim firmy Samsung był „Zrównoważony rozwój na co dzień”. Dzięki nowym produktom i rozwiązaniom audiowizualnym firma ma nadzieję podkreślić znaczenie tej kwestio w całym cyklu życia produktu: po stronie zaopatrzenia oraz w produkcji, dystrybucji, użytkowaniu i recyklingu.

 

ISE Wrap Up main3

▲ Temat „Zrównoważonego rozwoju na co dzień” prezentowany na jej stoisku przyciągnął uwagę całego świata.

 

ISE Wrap Up main4

▲ Temat „Zrównoważonego rozwoju na co dzień” prezentowany na jej stoisku przyciągnął uwagę całego świata.

 

Nowa definicja pracy hybrydowej oraz edukacji

Samsung Kiosk w wersji dla systemu Windows (model KMC-W) umożliwia firmom i sprzedawcom detalicznym optymalizację obsługi klienta dzięki rozszerzonej obsłudze systemu operacyjnego Windows 10 IoT Enterprise. Rozbudowane możliwości i funkcje typu „all-in-one” przyniosły Kioskowi wyróżnienie „ISE Best of Show” przyznawane przez AV Technology. Podczas zwiedzania stoiska jeden z menedżerów z branży detalicznej powiedział, że Kiosk „jest doskonałym rozwiązaniem, by przyciągnąć klientów imponującą prezentacją treści”.

 

ISE Wrap Up main5

▲ Odwiedzający garnęli się do Kiosku, by doświadczyć funkcjonalności wyświetlacza. Kiosk był integralną częścią stoiska na ISE.

 

Ściany wideo The Wall (model IWB) i The Wall All-in-One (model IAB) to dla przedsiębiorców inspirujące nośniki do prezentacji wciągających treści. Model Wall All-in-One został uhonorowany wyróżnieniami „ISE Best of Show” za sposób montażu oraz „Top New Technology (TNT) Awards” za rozwiązania sprzętowe wyróżniające się imponującą funkcjonalnością i jakością przekazu. Omawiając ścianę wideo The Wall, profesjonalista z europejskiej branży komunikacji wizualnej zauważył, że „dzięki niewiarygodnie małemu rozstawowi pikseli, jakość prezentacji zdjęć jest genialna”.

 

ISE Wrap Up main6F

▲ Odwiedzający obserwowali i słuchali uważnie, poznając rewelacyjną funkcjonalność i łatwą instalację wideościany The Wall IAB.

 

Dzięki monitorowi Samsung Flip Pro praca zespołowa stała się łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Użytkownicy mogą łączyć się z interaktywną tablicą Flip z wielu urządzeń jednocześnie, a także edytować dokumenty i udostępniać zawartość w czasie rzeczywistym. Wiodące w branży funkcje tego monitora przyniosły mu trzy wyróżnienia na ISE: „ISE Best of Show” za technologię i potencjał uczenia, „Top New Technology (TNT) Awards” za interaktywność oraz „2023 INAVATION Awards” za walory komunikacyjne i wkład w organizację środowisk współpracy. Odwiedzający, którzy mieli okazję dotknąć i doświadczyć tej elektronicznej tablicy, gremialnie chwalili ją za użyteczność.

 

ISE Wrap Up main7F

▲ Odwiedzający testowali tablicę interaktywną Flip Pro i docenili jej intuicyjną obsługę.

 

ezgif.com optimize 1 768x432


▲ Funkcja rzutowania ekranu komputera na tablicę Flip Pro ułatwia pracę firmom i nauczycielom, nawet w warunkach komunikacji zdalnej.

 

Urządzenia outdoor signage, które widać

XHB, nowa seria wyświetlaczy Outdoor LED, wyróżnia się szczytową jasnością 8000 nitów i możliwością montażu w konfiguracji łuku wypukłego lub wklęsłego o kształcie litery S, o funkcji szyldu, a nawet w postaci prostokątnego narożnika. Seria XHB została zmodernizowana również tak, by być bardziej przyjazna dla środowiska, a zużycie energii zostało zmniejszone o ponad 15% w porównaniu z poprzednim modelem. Jeden z gości skonstatował, że wyświetlacze te są „nowym rozdziałem w historii firmy Samsung i jedną z wyróżniających się atrakcji stoiska”.

 

ISE Wrap Up main9F

▲ Odwiedzający, szczególnie ci z branży sportowej, podziwiali serię XHB.

 

ISE Wrap Up main10F

▲ Goście zapoznali się z różnymi obudowami wyświetlaczy z serii XHB, doceniając wszechstronne możliwości konfigurowania i montowania urządzeń.

 

ISE Wrap Up main11F 768x839

▲ Goście zapoznali się z różnymi obudowami wyświetlaczy z serii XHB, doceniając wszechstronne możliwości konfigurowania i montowania urządzeń.

 

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych to nowa sfera możliwości reklamowych i sprzedażowych. Najnowszy wyświetlacz Samsung Smart Signage przeznaczony dla zewnętrznych ładowarek samochodów elektrycznych (model OH24B) wyróżnia się doskonałą łącznością i widocznością zweryfikowaną przez UL. Urządzenie otrzymało od AV Technology wyróżnienie „ISE Best of Show” za krystaliczność prezentacji treści. Goście stoiska docenili wydajne działanie wyświetlacza OH24B i związane z nim nowe możliwości sprzedażowe.

 

ISE Wrap Up main12F

▲ Przedstawiciele biznesu odwiedzający stoisko byli zaintrygowani ładowarkami samochodów elektrycznych o nowych zdolnościach komunikacji wizualnej.

 

Zdalne zarządzanie ekranami rozmieszczonymi w terenie

System chmurowy MagicINFO firmy Samsung ułatwia zdalne zarządzanie wieloma urządzeniami. Dzięki funkcji zdalnego zarządzania użytkownicy mogą monitorować całą grupą urządzeń signage i zarządzać ich ustawieniami, takimi jak głośność i jasność ekranu, a także rozwiązywać problemy z poziomu jednego portalu internetowego. Rezultat to mniejsza liczba wyjazdów w teren i efektywne zarządzanie wieloma urządzeniami, w tym łatwe przyciemnianie lub wyłączanie dla oszczędności energii.

 

Obraz1

▲ Zdalny dostęp ułatwia sterowanie wieloma wyświetlaczami jednocześnie z jednej platformy chmurowej.

 

ISE Wrap Up main14


▲ Targi ISE 2023 były ekscytującym wydarzeniem o rekordowej oglądalności.

 

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile