Jesteś tutaj:-, Finanse, Newsy, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Seria Galaxy S23 w oficjalnej sprzedaży w Polsce z rekordem na start

Seria Galaxy S23 w oficjalnej sprzedaży w Polsce z rekordem na start

W polskich sklepach 17.02 debiutowała najnowsza flagowa seria smartfonów Galaxy S23, która cieszyła się rekordowym zainteresowaniem w ofercie premierowej. Najbardziej zaawansowany model Galaxy S23 Ultra wyposażono w udoskonalony aparat, wbudowany rysik i najwyższą wydajność wśród smartfonów Galaxy.

Debiutujące dziś w oficjalnej sprzedaży smartfony z serii Galaxy S23 spotkały się z dużym zainteresowaniem konsumentów jeszcze w premierowej ofercie, która trwała od 1 do 16 lutego 2023 r. Na zakup w ramach oferty premierowej zdecydowało się niemal dwukrotnie więcej konsumentów niż podczas ubiegłorocznej przedsprzedaży serii Galaxy S22, co stanowi historycznie najwyższy wynik. Zdecydowana większość (90% zamawiających) skorzystała z oferty 2 x więcej pamięci, a największym zainteresowaniem w ramach oferty premierowej cieszył się model Galaxy S23 Ultra – ponad połowa zamawiających zdecydowała się na jego zakup. Dziś oficjalnie modele Galaxy S23, Galaxy S23+ oraz Galaxy S23 Ultra debiutują w sprzedaży w Polsce.

 

Aparat, który może więcej

Smartfon Galaxy S23 Ultra został wyposażony w najbardziej zaawansowany aparat spośród smartfonów Galaxy. Po raz pierwszy w serii Galaxy zastosowano sensor Adaptive Pixel 200MP, który pozwala rejestrować ujęcia z niesamowitą precyzją. O jakość zdjęć wykonanych przy słabym oświetleniu zadba dodatkowo algorytm wykorzystujący działanie sztucznej inteligencji. Dzięki temu ujęcia wykonane przy użyciu Galaxy S23 Ultra zostaną odpowiednio zoptymalizowane pod kątem szczegółów obiektu i kolorów. Dodatkowo, oferowany wraz z Galaxy S23 Ultra rysik S Pen pozwala na wiele kreatywnych zastosowań.

 

Mobilne wrażenia na najwyższym poziomie

Niezależnie od tego, czy wykorzystujemy smartfon do pracy czy rozrywki, seria Galaxy S23 dostarczy nam odpowiedniego poziomu mocy. Wszystkie smartfony z serii wyposażone zostały w najwydajniejszą platformę zastosowaną dotychczas w smartfonach Galaxy opracowaną we współpracy z Qualcomm – Snapdragon® 8 Gen 2 dla Galaxy. Dzięki szybszej o 30% zdolności przetwarzania[1] smartfony z serii Galaxy S23 sprawdzą się zarówno w mobilnych rozgrywkach jak i innych bardziej wymagających zadaniach.

 

Dostępność

Począwszy od 17 lutego 2023 r. smartfony Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ i Galaxy S23 będą dostępne u wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych i na stronie Samsung.pl.

Każdy z modeli oferowany jest w czterech matowych kolorach: czarnym, kremowym, zielonym i lawendowym. Dodatkowo, wyłącznie za pośrednictwem oficjalnego sklepu samsung.pl można je nabyć w ekskluzywnych wersjach kolorystycznych: Galaxy S23 Ultra w kolorze jasnozielonym, szarym, czerwonym i jasnoniebieskim, a Galaxy S23 i S23+ w wersji jasnozielonej lub szarej.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.