Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Zdrowie-Samsung AirDresser – nie tylko dla domu, ale i dla biznesu

Samsung AirDresser – nie tylko dla domu, ale i dla biznesu

Szafa odświeżająca ubrania Samsung AirDresser powstała nie tylko z myślą o zastosowaniu jej w domu, ale także w biznesie. Na jej obecności skorzystają zarówno pracownicy biura, jak i klienci hotelu czy restauracji. AirDresser dba o wygląd ubrań i higienę, a to przekłada się na lepsze samopoczucie oraz większy komfort przebywania we wspólnej przestrzeni.

 

Wygładzanie zagnieceń, eliminacja zapachu, bakterii i niektórych zarazków, a także suszenie ubrań po deszczu to tylko niektóre z funkcji tego urządzenia, które wyposażone zostało aż w 20 programów dedykowanych różnym grupom odzieży, w tym marynarkom i garniturom oraz odzieży wierzchniej. Oto jak może przydać się w twojej firmie.

 

Benefity dla pracowników

Choć o powodzeniu w biznesie nie decyduje wygląd, to z pewnością ma on znaczenie. Jeśli pracownicy firmy odbywają na co dzień wiele spotkań z klientami i potencjalnymi kontrahentami, to z pewnością docenią obecność Samsung AirDresser w biurowej przestrzeni. Prasowanie koszuli zajmuje średnio od kilku do kilkunastu minut, a na to często nie ma czasu w porannym pośpiechu. Co więcej, do momentu spotkania z klientem może upłynąć wiele godzin, a w tym czasie koszula może utracić swoją pierwotną świeżość oraz się pognieść. Dzięki technologii JetSteam w AirDresser z łatwością uporamy się z tym problemem. Marynarki i garnitury zwykle zanosimy do pralni, ponieważ najczęściej nie możemy ich prać w pralce. Jest to jednak czasochłonne rozwiązanie, które musimy zaplanować z wyprzedzeniem. Specjalnie dla tej grupy odzieży został zaprojektowany program Garnitury w AirDresser, który w szybki i bezpieczny sposób wygładzi i odświeży tkaninę zapewniając nam nieskazitelny wygląd. Dzięki szafie odświeżającej od Samsung bakterie, alergeny i zarazki zostaną wyeliminowane*. Ma to szczególne znaczenie w przypadku odzieży wierzchniej, której nie pierzemy tak często. AirDresser działa na tyle delikatnie, że naszą odzież możemy odświeżać po każdym przyjściu do biura czy przed każdym spotkaniem, bez obaw o zniszczenie delikatnych tkanin. Dzięki szafie AirDresser pracownicy zyskują większy komfort w zakresie dbałości o swoją biznesową odzież, a sama przestrzeń biurowa staje się bardziej higieniczna.

 

Korzyści dla klientów firmy

Przychodnie lekarskie, salony kosmetyczne czy spa, to miejsca w których higiena jest szczególnie istotna. Zamiast odwieszać kurtkę lub marynarkę na wieszak, możemy umieścić ją w wyjątkowej szafie, jaką jest Samsung AirDresser. Po zakończonej wizycie wyjmiemy ubranie nie tylko perfekcyjnie odświeżone i zdezynfekowane, ale także pozbawione zagnieceń. To wszystko dzięki lampie UV i filtrowi ceramicznemu**. Urządzenie możemy umieścić także w restauracji czy pokoju hotelowym, aby zwiększyć komfort gości oraz podnieść prestiż naszego miejsca. Urządzenie pomoże pozbyć się zapachu jedzenia, którym przeszły nasze ubrania podczas kolacji, dzięki czemu unikniemy ich prania po powrocie do domu, a im rzadziej je pierzemy tym dłużej nam posłużą. Silny podmuch powietrza JetSteam usunie także z powierzchni tkanin pyłki i kurz. Co więcej, funkcja suszenia AI, pomoże nam ekspresowo wysuszyć ubrania, które zmokły na deszczu. Aby cieszyć się doskonałymi efektami wystarczy powiesić ubrania na wieszaku AirHanger, dzięki któremu para wniknie w każdy fragment materiału, również od wewnątrz. Następnie należy zamknąć drzwi szafy, wybrać odpowiedni program i po kilkudziesięciu minutach wyjąć z niej ubrania. Dzięki AirDresser zwiększymy funkcjonalność pokoju hotelowego, zwykle wyposażonego jedynie w żelazko i deskę do prasowania, a jego wyjątkowy design z lustrzanym frontem podkreśli nowoczesny charakter wnętrza.

Dziś, gdy jeszcze bardziej zwracamy uwagę na higienę, także w pracy czy w przestrzeniach publicznych, Samsung AirDresser stanowił będzie wartość dodaną. Dzięki niemu pracownicy odczują większy komfort organizując dzień pracy obfitujący w spotkania biznesowe, a klienci poczują się w naszej przestrzeni jeszcze bardziej wyjątkowo. Z całą pewnością jego obecność pomoże nam wyróżnić się na tle konkurencji.Autor |2022-09-16T11:40:43+01:0016 września 2022 11:00|Kategorie: Bez kategorii, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Zdrowie|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.