Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Aktualizacja One UI 4 – udoskonalone, spersonalizowane wrażenia mobilne

Aktualizacja One UI 4 – udoskonalone, spersonalizowane wrażenia mobilne

Nowa wersja oprogramowania zapewnia m.in. więcej opcji personalizacji i zaktualizowane ustawienia prywatności

Samsung ogłosił wprowadzenie najnowszej wersji oprogramowania One UI 4, które w pierwszej kolejności wdrożone zostanie na smartfonach z serii Galaxy S21 – Galaxy S21 5G, Galaxy S21+ 5G i Galaxy S21 Ultra 5G. Za sprawą nowych opcji personalizacji, ustawień prywatności i dostępu do wciąż rozwijającego się ekosystemu Samsung, One UI 4 oferuje pełną kontrolę nad udoskonalonymi wrażeniami mobilnymi.

 

Twój Galaxy na Twój sposób

One UI 4 dostarcza użytkownikom spersonalizowane wrażenia mobilne, które pozwalają jeszcze bardziej dostosować urządzenie do indywidualnych potrzeb i wyrazić osobowość. Bogaty asortyment nowych palet barw umożliwia zmianę wyglądu i klimatu każdego aspektu interfejsu – od ekranu głównego przez ikony, menu i przyciski, aż po tło. Przeprojektowane widżety oferują jeszcze więcej opcji personalizacji, pozwalając dostosować interfejs do indywidualnych preferencji. Szerszy wybór funkcji emoji, GIF-ów i naklejek dostępnych bezpośrednio z poziomu klawiatury pozwala jeszcze łatwiej wyrazić siebie.

 

Ochroni to, co najważniejsze

Nie ma prywatności bez solidnych zabezpieczeń. Dlatego wraz z One UI 4 Samsung oferuje najnowsze rozwiązania w zakresie prywatności i bezpieczeństwa. Teraz użytkownik może dokładnie określić, co chce udostępnić, a co zachować tylko dla siebie. Od alertu, gdy dana aplikacja chce uzyskać dostęp do aparatu lub mikrofonu, po nowy panel sterowania prywatnością w wygodny sposób obejmujący wszystkie ustawienia – z nowym oprogramowaniem One UI 4 monitorowanie i kontrola prywatności są niezwykle proste.

One UI4 main2

Połączenie z rozszerzonym ekosystemem

One UI 4 pozwala też w pełni cieszyć się oferowanym przez Samsung niezwykłym, rozszerzonym ekosystemem obejmującym urządzenia, a także aplikacje innych firm. Efekt? Jeszcze potężniejsze wrażenia mobilne.

Partnerstwa Samsung z innymi branżowymi liderami, takimi jak Google, gwarantują doskonałe wrażenia z korzystania z aplikacji i usług innych firm. Można więc swobodnie używać np. Google Duo, realizując wysokiej jakości wideorozmowy z przyjaciółmi i rodziną.

One UI4 main3

Co więcej, właściciele różnych urządzeń Galaxy – np. z linii Galaxy Fold, Galaxy Watch czy Galaxy Tab – zawsze będą mogli cieszyć się spójnym wyglądem i klimatem interfejsu, niezależnie od tego, którego sprzętu akurat używają. Będą też mogli płynnie synchronizować wszystkie swoje urządzenia.

One UI4 main4

Dostępność

One UI 4 dostępny jest na urządzeniach z serii Galaxy S21 od 15 listopada. Niedługo potem udostępniony zostanie na wcześniejszych modelach serii Galaxy S i Note, jak również na smartfonach z serii Galaxy A, foldach i tabletach[1]. Aktualizacji tej towarzyszy aktualizacja oprogramowania zegarków serii Galaxy Watch[2], która już od dziś pozwala użytkownikom tych smartwatchy cieszyć się udoskonalonymi funkcjami zdrowotnymi i nowymi tarczami zegarka.Autor |2021-11-17T09:48:42+01:0017 listopada 2021 10:00|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.