Jesteś tutaj:-, Rozrywka, Samsung, Sprzęt, Telewizja-Duży ekran Neo QLED i soundbar Q-serii gwarantują prawdziwe sportowe emocje

Duży ekran Neo QLED i soundbar Q-serii gwarantują prawdziwe sportowe emocje

Oglądając widowiska sportowe, chcielibyśmy poczuć prawdziwe emocje, które towarzyszą nam na stadionowych trybunach. Teraz niesamowita jakość obrazu Neo QLED w połączeniu z dużymi przekątnymi ekranu sprawią, że fani sportowych rozgrywek mogą osiągnąć zupełnie nowy poziom wrażeń. Dodając do tego soundbar Q-serii, który spotęguje dźwięk przestrzenny, możemy być pewni, że przeniesiemy się w samo centrum wydarzeń.

Przez ostatnie miesiące wydarzenia sportowe odbywały się bez udziału publiczności. Tym samym zmieniło się także kibicowanie przed telewizorami. Charakterystyczna wrzawa z trybun do tej pory była nieodłączną częścią meczów – przynosiła radość, napięcie czy ekscytację. Dlatego wielu z nas – także tych przed telewizorami – zapewne ucieszyła informacja, że wracają mecze z publicznością. Ta sytuacja potwierdziła tylko, że zarówno obraz, jak i dźwięk są równie istotnymi elementami, jeśli chodzi o przeżywanie emocji wielkiego formatu. Dlatego w tym kontekście wybór dobrze zgranych ze sprzętów – na przykład telewizora Neo QLED QN91A oraz soundbara Q-serii wydaje się kluczowy.

 

Obraz intensywniejszy niż kiedykolwiek

Linia Neo QLED została wręcz stworzona do oglądania sportowych transmisji, a jej cechą charakterystyczną jest technologia Quantum Mini LED, która precyzyjnie steruje podświetleniem, odkrywając przed widzami niedostrzegalne wcześniej szczegóły. Dodając do tego Inteligentny Procesor AI Neo Quantum, można cieszyć się zachwycającą rozdzielczością jak najbardziej zbliżoną do 4K lub np. w przypadku telewizora QN900A jakością bliską 8K. Niesamowicie intensywny obraz to także zasługa 100% Natężenia Kolorów. Technologia wypełni pomieszczenie miliardem kolorów, niezależnych od jasności, sprawiając, że akcja na boisku będzie jeszcze bardziej wciągająca.

Jeśli lubimy oglądać i przeżywać sportowe emocje w gronie rodziny lub znajomych, już nie musimy się martwić o najlepsze miejsce na kanapie. Ultra Szeroki Kąt Widzenia sprawi, że idealny obraz zobaczymy również z boku ekranu. Także popołudniowy mecz, odbywający się przy naturalnym nasłonecznieniu, nie będzie już wyzwaniem. Dzięki Powłoce Antyrefleksyjnej można zapomnieć o irytujących odblaskach.

 

2021 Soundbar HW Q700A Gallery

Soundbar HW Q700A

 

Z kolei, kiedy podczas oglądania meczu, będziemy chcieli spojrzeć na statystyki albo komentarze na ulubionym portalu, już nie musimy odrywać oczu od największego ekranu. Funkcja Multi View pozwoli podzielić ekran telewizora Neo QLED na dwie lub nawet cztery części (modele Neo QLED 8K) i podczas oglądania meczu, jednocześnie przeglądać treści ze smartfona.

 

2021 Soundbar HW Q700A Gallery Expand V

Soundbar HW Q700A

 

Pełna moc dopingu

Aby w pełni poczuć emocje na boisku czy korcie kluczowe jest przestrzenne brzmienie. Do tej pory, aby spotęgować dźwięk trzeba było przełączyć ścieżkę audio z telewizora na soundbar. Samsung poszedł o krok dalej i zaproponował połączenie możliwości obu urządzeń. Funkcja Q-Symphony odtwarza dźwięki, korzystając jednocześnie z głośników telewizora Neo QLED oraz głośników soundbara, które kierują dźwięk do przodu, na boki i ku górze. Tego wrażenia przestrzennego brzmienia można doświadczyć przykładowo wybierając taki zestaw, jak telewizor QN91A wraz z soundbarem HW-Q800A. Dzięki temu zgranemu duetowi, możemy być pewni, że naszej uwadze nie umkną ani słowa komentatorów, ani doping stadionowych kibiców.

 

20 cali więcej

Jeszcze lepsza jakość obrazu, w połączeniu z minimalistycznym designem sprawia, że Polacy inwestują w coraz większe telewizory. W Polsce w 2019 roku telewizory o przekątnej 65 cali stanowiły ok. 10 procent sprzedaży, w 2020 już blisko 16 procent. Analizując tę dynamikę, można prognozować, że trend będzie coraz bardziej wzrastał. Co więcej, aż 98% konsumentów, którzy kupili Super Duży TV (czyli telewizor o przekątnej 75” i większej), uważa, że są wysoce zadowoleni ze swojego zakupu.

Większy ekran pozwala przeżywać emocje wielkiego formatu, wciągając widzów w sam środek akcji. Realistyczne kolory, spektakularny kontrast oraz otaczające brzmienie, pozwolą kibicom poczuć dreszczyk prawdziwie stadionowych emocji.

Autor |2021-06-28T13:22:22+02:0028 czerwca 2021 13:22|Kategorie: Muzyka, Rozrywka, Samsung, Sprzęt, Telewizja|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.