Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Samsung Smart Monitor M5 i M7 już w sprzedaży

Samsung Smart Monitor M5 i M7 już w sprzedaży

Firma Samsung wprowadza do polskiej dystrybucji monitory Smart z serii M5 i M7. To odpowiedź na potrzeby użytkowników, którzy chcą mieć jeden uniwersalny wyświetlacz do pracy, nauki i rozrywki. Monitory Smart oferują zaawansowane funkcje łączności przewodowej i bezprzewodowej, funkcje usprawniające pracę i naukę zdalną oraz wbudowany Smart Hub, będący czymś na kształt rozwiązania Samsung Smart TV.

  • Zaawansowane funkcje łączności bezprzewodowej
  • Obsługa usługi Microsoft 365
  • Pilot zdalnego sterowania w zestawie do obsługi funkcji TV

 

Smart Monitor Lifestyle Image 2

 

Smart, czyli telewizja z monitora?

Smart Monitor to monitor, który wychodzi poza utarte schematy, może z powodzeniem posłużyć jako domowe centrum rozrywki. To wszystko dzięki funkcji strumieniowego przesyłania treści za pomocą Samsung Smart Hub. Sklep z aplikacjami dostępny w monitorze, pozwala użytkownikom na streaming ulubionych treści z takich serwisów jak Netflix, HBO czy YouTube, bez połączenia z komputerem czy urządzeniem mobilnym. Szybki dostęp do ulubionych kanałów jest możliwy, dzięki pilotowi zdalnemu sterowania, dołączonemu do wyświetlacza. Monitor, dzięki integracji z Bixby, może być także sterowany za pomocą głosu.

Modele Samsung M7 i M5 oferują różne możliwości połączenia zarówno z komputerami jaki i ze smartfonami. Użytkownicy mogą połączyć monitor z urządzeniem mobilnym za pomocą aplikacji Tap View,1 App Casting lub Apple AirPlay 2, a dla lepszej funkcjonalności także dzięki rozwiązaniu Samsung DeX.

 

03 2020 M7 Smart Features PC

 

Biuro wszędzie

Monitor oferuje użytkownikom połączenie komputera, monitora i telewizora. Wbudowany moduł Wi-Fi, pozwala na przeglądanie, edytowanie i zapisywanie dokumentów w chmurze bezpośrednio z monitora. Urządzenie sprawdza się idealnie jako narzędzia do nauki i pracy, dzięki wbudowanej obsłudze usługi Microsoft 365 bez konieczności fizycznego połączenia z komputera PC. Funkcja zdalnego dostępu umożliwia także zdalny dostęp do plików zapisanych na komputerze PC lub przeglądanie zawartości laptopa, nawet jeśli ten znajduje się w inne lokalizacji, na przykład w biurze.

m5 32m50a ls32am500nuxen 351528944

Wyświetlacz wyposażony jest w szereg portów USB, Bluetooth 4.2 i wbudowany dwukanałowy głośnik, Model M7 wyposażono również w port USB-C, jednym kablem można przesyłać dane, wyświetlać obraz i zasilać urządzenia zewnętrzne z mocą dochodzącą do 65W.

 

M70A 002 Back Black

 

Monitor Smart wyposażony został w technologię poprawiającą komfort użytkowania. Funkcja Adaptive Picture automatycznie dostosowuje jasność i temperaturę barwową w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu, dzięki czemu odbiór obrazu jest lepszy, a wzrok użytkownika mniej się męczy. Monitor wyposażony został także w tryb eye-saver, który redukuje emisję niebieskiego światła.

Smart Monitor M5 dostępny jest w dwóch wersjach. 27 i 32 cale, które wyświetlają obraz w rozdzielczości Full HD. Model M7 to 32 cale i rozdzielczość 4K UHD.

 

Smart Monitor Lifestyle Image 11

 

Ceny monitora w wybranych sklepach:

M5 27″M5 32″M7 32″
Media Markt999 zł1199 zł1699 zł
Euro RTV AGD1069 zł1299 zł1919 zł
Media Expert999 zł1199 zł
Komputronik1139 zł
Morele1125 zł


Autor |2021-01-20T13:02:55+02:0020 stycznia 2021 13:02|Kategorie: Gry, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.