Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia-Niech każdy dzień będzie wyjątkowy z Samsung Galaxy S21 5G oraz Galaxy S21+ 5G

Niech każdy dzień będzie wyjątkowy z Samsung Galaxy S21 5G oraz Galaxy S21+ 5G

Najnowsze modele smartfonów Samsung z serii Galaxy S pozwalają łatwo i wygodnie udostępniać treści i łączyć się z bliskimi oferując najnowocześniejszy aparat i rozwiązania wideo oraz odważny, nowatorski design i usprawnione funkcje łączności

Samsung zaprezentował dziś nowe, flagowe smartfony, umożliwiające użytkownikom jeszcze lepsze wyrażanie siebie: Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G. Stworzone, by lepiej pasowały do obecnego stylu życia, Galaxy S21 5G oraz Galaxy S21+ 5G są naszpikowane najnowocześniejszymi rozwiązaniami, które umożliwiają czerpanie pełnymi garściami z każdej przeżywanej chwili. Nowe modele charakteryzują się przyciągającym wzrok, spektakularnym wzornictwem, zaawansowanymi technologicznie aparatami dla użytkowników o różnym poziomie zaawansowania, a także najnowocześniejszym spośród dotychczas stosowanych w urządzeniach Galaxy procesorem. Ponadto każde z urządzeń oferuje łączność, moc oraz wydajność, które są znakiem rozpoznawczym Samsung.

 

01 galaxys21 series pinkvioletblack 201230060018

 

– Żyjemy w mobilnym świecie, a ponieważ tak wielu z nas pracuje zdalnie i spędza coraz więcej czasu w domu, chcieliśmy stworzyć smartfon, dopasowany do wysokich wymagań multimedialnych, stawianych przez nasze stale zmieniające się zwyczaje. – powiedział TM Roh, President and Head of Mobile Communications Business w firmie Samsung Electronics. Równie istotne jest dawanie użytkownikom wyboru, szczególnie w obecnym czasie. Dlatego seria Galaxy S21 5G umożliwia wybór urządzenia, które będzie najlepiej pasowało do ich stylu życia i zaspokoi ich indywidualne potrzeby.

 

W ciągu ostatniej dekady seria Galaxy S dostarczała modele o przełomowym znaczeniu, które były skierowane do użytkowników pragnących przy pomocy smartfonów zarówno wyrażać siebie, jak i korzystać z łączności oraz rozrywki. Bazując na tych doświadczeniach seria Galaxy S21 5G oferuje wrażenia najwyższej jakości i sprawia, że każdy dzień staje się spektakularnym doświadczeniem. Seria Galaxy S21 5G oferuje trzy modele, aby każdy mógł wybrać dla siebie ten, który najbardziej odpowiada jego wyjątkowej osobowości i potrzebom. Użytkownicy, którzy oczekują flagowych doświadczeń mobilnych, łącznie z profesjonalnym i innowacyjnym aparatem, wysoką wydajnością, możliwych do nabycia w różnych przedziałach cenowych, z pewnością docenią modele Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G.

 

03 1 galaxys21 series violet pink black 210107073008

 

Odważny design w nowym stylu

Odważny styl Galaxy S21 5G pozwala jeszcze lepiej wyrazić siebie. Model został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy docenią połączenie lekkiej konstrukcji z kompaktowym 6,2–calowym wyświetlaczem. Z kolei Galaxy S21+ 5G został wyposażony w 6,7-calowy wyświetlacz i pojemniejszą baterię, które sprawdzą się wśród amatorów maratonów gier lub seriali.

Seria Galaxy S21 5G to także zupełnie nowy, spektakularny wygląd aparatu. Obiektywy posiadają obudowę, która płynnie wtapia się w metalową ramkę urządzenia, nadając jej elegancki i efektowny wygląd. Modele Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G będą dostępne w wielu przyciągających wzrok wersjach kolorystycznych. Wśród nich znajdzie się także nowy, charakterystyczny kolor: fioletowy. Ponadto, każdy z modeli cechuje się luksusowym, matowym wykończeniem, które nadaje urządzeniu elegancki wygląd i gwarantuje niezapomniane wrażenia estetyczne.

Seria Galaxy S21 5G została wyposażona w inteligentny, niemal bezramkowy, adaptacyjny wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X Infinity-O 120 Hz, który umożliwia płynniejsze przewijanie oraz oglądanie. Automatycznie dostosowuje on liczbę klatek na sekundę na podstawie prezentowanych treści, niezależnie od tego, czy są to kanały społecznościowe, czy programy rozrywkowe. Wyświetlacz dba także o wzrok użytkowników, automatycznie dostosowując filtr niebieskiego światła w zależności od pory dnia, oglądanych treści i pory snu.

04 galaxys21 plus lifestyle violet 201230074838

 

Spraw, by każda chwila dnia stała się wyjątkowa

Seria Galaxy S21 5G to kontynuacja wieloletniej tradycji Samsung w zakresie oferowania aparatów , które wspierane profesjonalnymi innowacjami oraz opcjami wideo, pozwalają nawet amatorom wykonać ujęcia na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy użytkownik uwiecznia moment, kiedy jego szczeniak pierwszy raz patrzy w lustro, rejestruje nocny maraton gier, czy też fotografuje niesamowite widoki, uchwycone podczas wycieczki samochodowej poza miasto, aparaty w Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G na pewno okażą się niezawodne. Wystarczy tylko skierować obiektyw na wybrany obiekt, wykonać zdjęcie, a resztę pracy wykonają Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G, pozwalając uchwycić idealny moment, zanim zniknie na dobre.

Aktualizacja rozwiązania wycięcia zdjęć z wideo 8K umożliwia wycinanie krystalicznie czystych kadrów, dzięki czemu można za każdym razem uchwycić całą akcję na żywo i uzyskać wyjątkowe zdjęcia. Niezależnie od tego, jak szybko zmieniają się warunki i jak wyboista jest droga podczas filmowania, materiał wideo jest zawsze nieskazitelnie płynny, dzięki funkcji Super Steady video, która automatycznie optymalizuje nagrywanie w zakresie od 30 do 60 kl./s w rozdzielczości FHD. Nowe rozwiązanie Director’s View pozwala na oglądanie, przełączanie, a także wybór najlepszych ujęć, by pokazać rejestrowaną historię w najlepszy możliwy sposób. Filmy wideo mogą być rejestrowane jednocześnie za pomocą przedniego i tylnego aparatu.

Opcja Vlogger View umożliwia uchwycenie reakcji nagrywającego w czasie rzeczywistym, a Live Thumbnails zmianę kąta, przybliżenia, albo ustawienie szerokości ujęcia, bez tracenia z oczu toczącej się akcji. Z kolei parując urządzenie z nowymi słuchawkami Galaxy Buds Pro, można uchwycić zarówno dźwięki otoczenia, jak i głos użytkownika w tym samym czasie, korzystając z funkcji nagrywania z zastosowaniem wielu mikrofonów . Możliwe jest także ustawienie Galaxy S21 5G i Galaxy S21 5G w trybie Pro Video Mode na statywie i wykorzystanie słuchawek Galaxy Buds Pro jako mikrofonu rejestrującego głos. Dzięki temu, użytkownicy mogą nagrać przemówienie, ruch oraz dźwięki otoczenia w doskonałej jakości.

Dzięki wykorzystaniu potęgi sztucznej inteligencji (AI), popularna wśród użytkowników funkcja Jedno Ujęcie pozwala na zarejestrowanie różnorodnych formatów zdjęć i wideo za jednym dotknięciem. Została ona wzbogacona o nowe, profesjonalne ustawienia wideo, takie jak Highlight Video i Dynamic Slow-Mo, które pozwalają uwiecznić najwspanialsze momenty i skupić się na najbardziej fascynującej akcji.

Profesjonalny aparat w Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G z potrójnym obiektywem z technologią AI, został zaprojektowany z myślą o chwilach, gdy użytkownik chce działać bardziej świadomie i mieć większą kontrolę. System kamer intuicyjnie ocenia i dostosowuje się do scenerii, aby zapewnić idealne uchwycenie każdego miejsca. Wykorzystując Tryb Portretowy aparat ze sztuczną inteligencją wykorzystuje ulepszoną analizę 3D, która dokładniej separuje fotografowany obiekt od tła. Zawiera również opcje oświetlenia wirtualnego studia i efektów tła AI, aby zapewnić, że fotografowany obiekt będzie doskonale widoczny w kadrze. Podobny efekt występuje również podczas wykonywania zdjęć selfie. W przypadku trudnych do uchwycenia ujęć z dużej odległości, niezależnie od tego, czy jesteś na wycieczce, czy siedzisz w tylnym rzędzie, ulepszony Space Zoom pomaga uzyskać wyraźne i stabilne ujęcia.

Nowa funkcja Zoom Lock w modelach Galaxy S21 5G i Galaxy S21+ 5G ułatwia stabilizację obrazu i rejestruje wyraźniejsze obrazy przy 30-krotnym powiększeniu, wykorzystując sztuczną inteligencję, aby utrzymać punkt ogniskowania w środku kadru. Ponadto, zwiększona moc przetwarzania, umożliwia uzyskanie jasnych ujęć nawet w ciemności, dzięki czemu można w pełni oddać urok wspaniałych zachodów słońca i sylwetek na tle nieba.

06 galaxys21 plus handson 201230074839

 

Gwarancja łączności i wydajności

Samsung dokłada wszelkich starań, by użytkownicy jego urządzeń mieli zapewnioną łączność, a ich dane przechowywane były w bezpieczny sposób. Seria Galaxy S21 5G zapewnia wydajność nowej generacji i bezproblemowo łączy użytkowników z ekosystemem Galaxy, zapewniając im większą elastyczność bez względu na styl życia.

 

10 galaxys21 plus violet silver black 201230080030

 

Użytkownicy urządzeń Galaxy uwielbiają moc i potężne wrażenia. Seria Galaxy S21 5G wyposażona została w najnowszy i najbardziej zaawansowany z dotychczas zastosowanych procesorów w technologii 5nm, zapewniający większą prędkość, energooszczędność i zaawansowane możliwości obliczeniowe w celu obsługi łączności 5G i sztucznej inteligencji (AI) zastosowanej w urządzeniu. Serię Galaxy S21 5G wyposażono w moc potrzebną do przetwarzania zdjęć, nagrywania filmów w jakości 8K, uczestnictwa w maratonie gier online i tworzenia doskonałych klipów wideo.

Obecnie, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, smartfony są nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego również ochrona wrażliwych danych jest ważniejsza niż dotąd. Bezpieczeństwo w serii Galaxy S21 5G zapewnia Knox Vault – platforma bezpieczeństwa firmy Samsung działająca na poziomie chipsetu (SoC).

Chroniony, odporny na manipulacje procesor w połączeniu z bezpieczną pamięcią umożliwia w serii Galaxy S21 5G osiągnięcie nowego wymiaru bezpieczeństwa dzięki Knox Vault.

Serię Galaxy S21 5G wyposażono również w narzędzie, które pozwala na monitorowanie i ochronę prywatności użytkowników. Mogą oni w bezpieczny sposób usunąć ze zdjęć metadane dotyczące lokalizacji, zanim zdecydują się na ich udostępnienie. Nowa funkcja w serii Galaxy S21 5G umożliwia także kontrolę nad dostępem do treści, które dzielone są z innymi użytkownikami, a także określenie czasu, przez jaki będą one dla nich dostępne. Dzięki tym wszystkim innowacjom udostępnianie treści stało się jeszcze bardziej bezpieczne.

Seria Galaxy S21 5G została zaprojektowany tak, by działać z innymi urządzeniami Galaxy, a funkcja SmartThings Find umożliwia szybkie zlokalizowanie kompatybilnych urządzeń Galaxy, nawet jeśli pozostają one w trybie offline. Niezależnie od tego, czy użytkownik zostawił urządzenie w innym pomieszczeniu, pod siedzeniem samochodu, czy w innym mieście, rozwiązanie SmartThings Find wskaże właściwy kierunek. Obecnie możliwe jest także odnalezienie niepowiązanych urządzeń, korzystając z lokalizatora Galaxy SmartTag[10] firmy Samsung. Wystarczy doczepić SmartTag do kluczy, torby lub obroży domowego pupila, aby SmartThings Find szybko wskazał ich lokalizację.

 

05 galaxys21 plus budspro watch lifestyle violet 201230074837

 

Dostępność

Od 29 stycznia 2021 roku modele Galaxy S21 i Galaxy S21+ będą szeroko dostępne na polskim rynku. Oba urządzenia będzie można nabyć w następujących kolorach z luksusowym matowym wykończeniem:

  • Galaxy S21: Fioletowy, Szary, Różowy i Biały (128 GB i 256 GB z pamięcią RAM o pojemności 8 GB)
  • Galaxy S21+: Fioletowy, Srebrny, Czarny (128 GB i 256 GB z pamięcią RAM o pojemności 8 GB)

Przedsprzedaż Galaxy S21 5G i Galaxy S21 + 5G potrwa od dnia 14 stycznia 2021 od godz. 16:30 do 28 stycznia 2021 do godz. 23:59. Warunki oferty przedsprzedażowej określone są w osobnych regulaminach promocji.

Użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup modelu Galaxy S21 5G lub Galaxy S21+ 5G w przedsprzedaży otrzymają w prezencie słuchawki Galaxy Buds Live w kolorze czarnym oraz lokalizator Galaxy SmartTag w tym samym kolorze. Liczba produktów i nagród dostępnych w promocji jest ograniczona. Dokładne informacje, regulamin i lista partnerów dostępne są na stronie: przedsprzedaz.samsung.pl.Autor |2021-01-15T09:54:01+02:0015 stycznia 2021 09:54|Kategorie: Android, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.