Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Wydarzenia-Samsung wprowadził nową kategorię wyświetlaczy – Business TV

Samsung wprowadził nową kategorię wyświetlaczy – Business TV

Samsung Electronics wprowadził na polski rynek nową kategorię wyświetlaczy – Business TV. Rozwiązanie łączy zalety konsumenckich telewizorów i profesjonalnych ekranów (digital signage) do zastosowań biznesowych. To proste w obsłudze rozwiązanie świetnie sprawdzi się m.in. w salonach piękności, salonach fryzjerskich, pubach, kawiarniach czy prywatnych placówkach medycznych.

 

BizTV Mobile 07 2

 

Wyposażenie lokali usługowych w nowoczesne ekrany znacznie poprawia ich wizerunek. Urządzenia pozwalają właścicielom zaprezentować swoją ofertę czy po prostu umilić czas swoim klientom. Wpływają także pozytywnie na wygląd wnętrz i zwiększają ich prestiż. Konsumenckie telewizory nie są jednak dostosowane do długiej, ciągłej pracy, a profesjonalne wyświetlacze dla małych firm często są zbyt dużym kosztem. Kompromisowym rozwiązaniem są ekrany z serii Business TV.

 

BizTV PC 03

 

Telewizory Samsung Business TV cechują się czasem pracy sięgającym do szesnastu godzin na dobę. Przy tym są niezwykle łatwe w obsłudze – zostały wyposażone w system Tizen znany z telewizorów Samsung i urządzeń typu digital signage. Dzięki aplikacji mobilnej użytkownik może przy pomocy smartfonu, prezentować swoją ofertę korzystając z preinstalowanych szablonów lub też tworzyć własne. Co więcej, przy pomocy aplikacji możemy łatwo zarządzać informacjami na kilku telewizorach jednocześnie. Instalacja oraz użytkowanie wyświetlaczy jest proste oraz intuicyjne. Wszystkie modele Business TV mają rozszerzoną 3 letnią gwarancję.

 

BizTV Mobile 01

 

Ekrany występują w sześciu wariantach – od 43 do 75 cali. Charakteryzują się nowoczesnym designem, który jest szczególnie ważny w przypadku np. salonów mody czy gabinetów SPA. Doskonała jakość obrazu gwarantowana jest przez rozdzielczość 4K i możliwość wyświetlania niemal 17 mln kolorów. Wyświetlacze wyposażone są w tuner TV oraz standardowe gniazda dostępne w telewizorach konsumenckich – HDMI, USB, optyczne, a także w bezprzewodowe łącza WiFi i Bluetooth. Użytkownik Business TV może też w łatwy sposób ustawić, o której ekran ma się włączyć i wyłączyć, dzięki czemu będzie on pracował tylko w godzinach i dniach otwarcia sklepu. Aplikacja Business TV dostępna jest na urządzenia mobilne z systemem Android 7.0 i nowszym, oraz systemem iOS 9.0 lub nowszym.

 

BizTV Mobile 06Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.