Jesteś tutaj:-, Newsy, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Targi i konferencje, Telewizja, Wydarzenia-Nagrody EISA 2020-2021: Samsung QE75Q950TS najlepszym telewizorem z dużym ekranem

Nagrody EISA 2020-2021: Samsung QE75Q950TS najlepszym telewizorem z dużym ekranem

Stowarzyszenie EISA ogłosiło listę najlepszych produktów z zakresu elektroniki użytkowej 2020-2021. Flagowy telewizor Samsung QLED 8K QE75Q950TS trzymał nagrodę EISA LARGESCREEN TV 2020-2021.

  • Nagrody EISA przyznawane są co roku dla najlepszych produktów z zakresu elektroniki użytkowej.
  • Telewizor Samsung QLED Q950TS o przekątnej 75 cali został uznany za najlepszy telewizor z dużym ekranem – EISA LARGESCREEN TV 2020-2021.
  • Model wyróżnia się m.in. najwyższej jakości obrazem o rozdzielczości 8K oraz Bezgranicznym Ekranem, który potęguje niesamowite wrażenia podczas oglądania.

Stowarzyszenie EISA zrzesza kilkudziesięciu wydawców z blisko 30 krajów z całego świata. Eksperci co roku wybierają najlepsze produkty elektroniki użytkowej, w tym należące do kategorii Home Theatre. Listę zwycięzców jak zawsze ogłoszono 15 sierpnia. Telewizor Samsung QLED QE75Q950TS otrzymał nagrodę EISA LARGESCREEN TV 2020-2021.

 

Precyzja w każdym calu

Model QE75Q950TS należy do trzeciej generacji telewizorów QLED 8K, które zachwycają zarówno przez pryzmat technologii, jak i wzornictwa. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i Procesora Quantum 8K, wyświetlane materiały analizowane są w czasie rzeczywistym, sprawiając, ze każda scena jest niezwykle wyraźna, pełna nasyconych kolorów i szczegółów. Ponadto Funkcja Adaptacji Obrazu na bieżąco reaguje na panujące dookoła warunki oświetleniowe i automatycznie reguluje jasność, pozwalając cieszyć się perfekcyjnym obrazem.

Telewizor QLED 8K QE75Q950TS charakteryzuje się też wysokiej klasy designem, czyli Bezgranicznym Ekranem, który zajmuje 99 proc. powierzchni telewizora oraz niedostrzegalną ramką. Niewidoczne krawędzie i smukła obudowa pozwolą cieszyć się perfekcyjnym obrazem bez żadnych ograniczeń. W dodatku w tak niezwykle minimalistyczną konstrukcję zostało wkomponowanych kilkanaście głośników, która znalazły się z tyłu oraz we wszystkich 4 stronach obudowy telewizora. Niesamowite wrażenie dźwiękowe zostały spotęgowane także dzięki wprowadzeniu technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem + (OTS+), która dostosowuje brzmienie do akcji rozgrywającej się na ekranie.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.