Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Promocje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-Wyjeżdżasz na święta? Samsung zaprasza do lektury podczas podróży

Wyjeżdżasz na święta? Samsung zaprasza do lektury podczas podróży

Jak przetrwać świąteczną podróż do domu lub rodziny? W tym roku, firma Samsung ma na to sposób, a nawet 10 sposobów. Wspólnie z platformą Woblink, firma zaoferuje bezpłatny dostęp do zestawu bestsellerowych e-booków, idealnych na przedświąteczną trasę.

Ponad 14 mln Polaków planuje wyjazd do rodzinnego domu w nadchodzącym okresie świątecznym. Średni dystans jaki pokonamy w ramach świątecznych wojaży wyniesie ok 206 km. Aby umilić czas spędzony w podróży, Samsung zachęca do udziału w świątecznej promocji, w ramach której zyskać można bezpłatny dostęp do wybranych e-booków i audiobooków dostępnych na platformie Woblink. Czytelnicy mogą wybierać spośród dziesięciu zróżnicowanych tematycznie bestsellerów: beletrystyka, biografie, literatura dla dzieci – każdy znajdzie tu dla siebie ciekawą pozycję na urozmaicenie świątecznej podróży.

Aby zyskać bezpłatny dostęp do bestsellerowych e-booków i audiobooków lektur wystarczy pobrać na swoje urządzenie Galaxy lub inne urządzenie mobilne aplikację Woblink, zarejestrować się lub zalogować na istniejące konto i kliknąć w banner „5. Urodziny Czytaj PL”. 

E-booki i audiobooki udostępniane w ramach akcji można odtwarzać zarówno na smartfonach i tabletach Samsung Galaxy, jak i pozostałych urządzeniach mobilnych z systemem Android i nie tylko. Z dostępnych w ramach akcji tytułów korzystać można za pośrednictwem aplikacji Woblink do 15 stycznia 2020 r.

 

KV OOH 1x10 prev FINAL

 

Promocja realizowana jest na zasadach umowy partnerskiej między firmą Samsung a platformą Woblink w ramach świętowania 5 urodzin akcji Czytaj PL. Akcja ma na celu popularyzację czytelnictwa poprzez udostępnianie wciągających bestsellerów, które czytelnicy mogą czytać lub słuchać korzystając ze swoich urządzeń mobilnych.  Akcja Czytaj PL organizowana jest w ramach programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, jej organizatorami są księgarnia Woblink oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe, przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Honorowy Patronat nad akcją Czytaj PL objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 

Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie prezent.samsung.plAutor |2019-12-16T17:09:25+02:0016 grudnia 2019 17:09|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Internet, Newsy, Oprogramowanie, Promocje, Rozrywka, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.