Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7-Samsung przygotowuje smartfon bez kantów – wygląda jak mydło

Samsung przygotowuje smartfon bez kantów – wygląda jak mydło

W przyszłym roku Samsung zaskoczy nas nie tylko swoim flagowcem Galaxy S11. W firmie pracują również nad innymi oryginalnymi projektami. Informuje o tym LetsGoDigital.

W 2020 roku południowokoreański producent może przedstawić urządzenie o nazwie Samsung Galaxy One, które być może stanie się synonimem współczesnej mody na wyświetlacze bez ramek. Na podstawie dostępnych informacji można się spodziewać, że telefon będzie mieć duży, wypukły ekran z zaokrąglonymi krawędziami ze wszystkich stron, które również będą częścią wyświetlacza. Tylna część smartfona pozostanie płaska.

LetsGoDigital Samsung przygotowuje smartfon bez rogów — wygląda jak mydło

Smartfon ma mieć duże krawędzie nie tylko dla estetyki — mają one być w pełni aktywne. Według dokumentacji patentowej,  pojawią się na nich m.in. przełączniki głośności i menu sterowania odtwarzaniem. Na obudowie nie widać żadnego fizycznego przycisku.

Żadne dane techniczne smartfona nie zostały ujawnione. Być może wewnątrz firmy znajduje się jeszcze na etapie bardzo wczesnego prototypu.Autor |2019-11-21T15:10:43+02:0021 listopada 2019 15:10|Kategorie: Android, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , , , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. rcicho 25 listopada 2019 w 10:46 - Odpowiedz

    Bardzo fajny i opływowy. Lubie takie.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.