Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wyniki finansowe-Samsung już od 10 lat światowym liderem w digital signage

Samsung już od 10 lat światowym liderem w digital signage

Już 10. rok z rzędu firma Samsung Electronics Co., Ltd. utrzymuje pozycję światowego lidera w dziedzinie digital signage, biorąc pod uwagę liczbę sprzedanych sztuk. Niedawno opublikowane dane z IHS Markit, czołowego dostawcy danych rynkowych dotyczących digital signage, określiły firmę Samsung jako najlepiej sprzedającą się markę w branży od 2009 roku.

 

Innowacyjne rozwiązania firmy Samsung stale przekraczają granice tego, co jest możliwe, powiedział Seog-gi Kim, Executive Vice President of Visual Display Business w Samsung Electronics. Rankingi IHS potwierdzają nasze wieloletnie zaangażowanie w dostarczanie partnerom narzędzi potrzebnych do stworzenia bardziej realistycznych i wciągających wrażeń wizualnych. Będziemy nadal rozwijać branżę, dostosowując się do zmieniających się potrzeb klientów i kreować przyszłość rozwiązań digital signage.

 

Według raportu IHS Technology „Public Displays Market Tracker”, Samsung posiadał 25,8 procent globalnego udziału w rynku sprzedaży urządzeń digital signage w 2018 roku*.

The Wall 2019

W portfolio SMART Signage firmy Samsung znajdziemy szeroką gamę wszechstronnych wyświetlaczy oraz najnowsze produkty z różnych kategorii.  Każde z nich posiada rozwiązania dopasowane do potrzeb różnych branż i sektorów, obejmujących handel detaliczny, restauracje szybkiej obsługi, lotniska, reklamę DOOH (digital out-of-home), reklamę korporacyjną, edukację, rozrywkę, hotelarstwo i transport publiczny. Technologie wyświetlania firmy Samsung to skuteczniejsza alternatywa dla standardowych graficznych reklam i informacji.

 

  • QLED 8K Signage – oferując najwyższą rozdzielczość na rynku z technologią zwiększania rozdzielczości za pomocą sztucznej inteligencji (AI), QLED 8K Signage wzmacnia każdy obraz w komercyjnych wyświetlaczach prezentując bardziej żywe i angażujące treści, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Ponadto inteligentne zwiększanie rozdzielczości za pomocą AI pozwala właścicielom sklepów i reklamodawcom niedużym kosztem tworzyć treści w niskiej rozdzielczości, a jednocześnie wyświetlać je w oszałamiającej jakości 8K. QLED 8K signage został laureatem nagrody AV News Award w kategorii Digital Signage Innovation of the Year oraz nagrody Best of Show przyznanej przez wydawnictwo branżowe Installation na targach Integrated Systems Europe 2019.

QLED 8K Signage 1

  • Seria urządzeń semi-outdoor OMN/OMN-D – zaprojektowana z myślą o oknach wystawowych zapewnia stałą widoczność, nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Schludna organizacja kabli, łatwe w użyciu oprogramowanie i trwały, energooszczędny wyświetlacz sprawiają, że jest to doskonały wybór dla właścicieli sklepów detalicznych. Seria OMN-D z dwustronnie umieszczonymi wyświetlaczami pozwala firmom na prezentowanie na jednym wyświetlaczu treści skierowanych zarówno w stronę ulicy, jak i sklepu. Seria OMN/OMN-D zyskała również uznanie w postaci nagrody Top New Technology (TNT) 2019 w kategorii wyświetlaczy przystosowanych do różnych warunków atmosferycznych (All-Weather Displays).

Semi Outdoor OMN Series

  • Seria urządzeń przeznaczonych do eksploatacji na zewnątrz wyświetlacze serii OHN/OHN-D – wyposażona w szkło Magic Protection Glass klasy IK10. Seria OHN oferuje doskonałą widoczność, a także wodoszczelny i pyłoszczelny wyświetlacz o klasie ochrony IP56. OHN-D to dwustronny ekran, idealny do umieszczenia na przystanku lub jako billboard uliczny.
  • Seria QMR/QBR – To nowe modele wyświetlaczy UHD 2019 wyposażone w znaczące ulepszenia, w tym cieńsze ramki i symetryczne wzornictwo. Serię tę, zaprojektowaną z myślą o centrach handlowych, sklepach detalicznych i lotniskach, wyposażono w inteligentne zwiększanie rozdzielczości do UHD (upscaling) oraz matowy panel zapewniający lepszą widoczność.
  • Samsung Flip – interaktywny, 55-calowy, cyfrowy flipchart, który umożliwia bardziej wydajną i efektywną współpracę w miejscu pracy. Samsung Flip daje wrażenie naturalnego pisania i wyposażony jest w obrotowy stojak na kółkach. Urządzenie zostało uhonorowane nagrodą AV News Award Presentation Innovation of the Year oraz Top New Technology (TNT) 2019 w kategorii Unified Communication & Collaboration.

 Autor |2019-04-04T12:03:50+01:004 kwietnia 2019 12:03|Kategorie: Inne, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Samsung, Sprzęt, Top7, Wyniki finansowe|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.