Jesteś tutaj:-, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia-Samsung Galaxy S10 od dziś w sprzedaży

Samsung Galaxy S10 od dziś w sprzedaży

Galaxy S10 – linia nowych flagowych smartfonów marki Samsung debiutuje dziś na polskim rynku. Urządzenia są dostępne w wiodących sklepach z elektroniką oraz salonach operatorów komórkowych. Klienci zainteresowani zakupem mogą nadal skorzystać z promocji Samsung Odkup oraz programu Samsung Care+

 

Linia Samsung Galaxy S10 obejmuje smartfony Galaxy S10e, S10, S10+ oraz ekskluzywną ceramiczną wersję S10+. Kluczowymi cechami linii Galaxy S10 są:

  • Ekran Dynamic AMOLED, wyróżniający się potwierdzonymi przez testy DisplayMate[1] wysoką jasnością i wiernym odwzorowaniem kolorów, oraz obsługujący technologię HDR10+*.
  • Profesjonalny aparat fotograficzny, wyposażony m.in w obiektyw ultraszerokokątny, technologię stabilizacji wideo Super Steady, zapewniające jeszcze większe możliwości wykonywania zdjęć i nagrań w trudnych warunkach, a także przedni aparat o rozdzielczości 10MP, dzięki któremu Selfie i nagrania video UHD są jeszcze lepsze. Według DxOMark, przedni aparat Galaxy S10 jest najlepszy na rynku.
  • Wydajne podzespoły, które nie tylko zapewniają bezproblemowe działanie smartfonu, także podczas grania w wymagające gry, ale również optymalizują działanie urządzenia w oparciu o nawyki użytkownika. W zależności od modelu, linia Galaxy S10 oferuje od 6GB (S10e) do nawet 12GB (ceramiczna wersja S10+) pamięci RAM, a także od 128GB do nawet 1TB pamięci wewnętrznej, którą dodatkowo można rozszerzyć o kartę MicroSD o pojemności do 512GB.

 

Zainteresowani zakupem Galaxy S10, mogą nadal skorzystać z promocji Samsung Odkup. Klienci, którzy kupią telefony do 14 kwietnia i aktywują je do 28 kwietnia otrzymają kod o wartości 300 złotych. Kod zwiększa wycenę sprzedawanego starego smartfonu Samsung.

 

Firma Samsung przygotowała również specjalny program serwisowy Samsung Care+. Kupując Galaxy S10e, S10 oraz S10+ do 14 kwietnia i aktywując urządzenia do 28 kwietnia, konsumenci mają możliwość otrzymania 3 miesięcy ubezpieczenia wyświetlacza w modelu All Risk – nawet przypadkowe stłuczenie wyświetlacza zostanie naprawione, a klient nie będzie ponosił z tego tytułu żadnych kosztów. Co więcej, klientom, którzy kupią Galaxy S10, S10+ lub S10e do 30 marca 2020 roku, Samsung oferuje wsparcie ekspertów w ramach dedykowanej infolinii oraz naprawę uszkodzeń objętych gwarancją w dwie godziny w wybranych punktach serwisowych.

 

*Karta MicroSD jest sprzedawana osobno.

* Nagrywanie w standardzie HDR10+ jest obecnie w fazie testów beta. Jakość uzyskanego obrazu może się różnić w zależności od platformy udostępniania i środowiska odtwarzania; kolory HDR10+ są dostępne jedynie na urządzeniach i platformach obsługujących ten standard.Autor |2019-03-08T09:54:48+02:008 marca 2019 10:10|Kategorie: Android, e-Handel, Inne, Internet, Newsy, Rynek, Samsung, Sprzęt, Telefony, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.