Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, Internet mobilny, Newsy, Promocje, Rozrywka, Samsung-Samsung: 3-mies. subskrypcja aplikacji Muzyka Google Play ze smartfonem

Samsung: 3-mies. subskrypcja aplikacji Muzyka Google Play ze smartfonem

Użytkownicy urządzeń mobilnych firmy Google Play.


Oferta promocyjna „3 miesiące Muzyki Google Play” dostępna jest dla mieszkańców Polski, którzy do 30 kwietnia 2017 roku kupią i aktywują dowolny tablet firmy Samsung. Z oferty skorzystać mogą również dotychczasowi użytkownicy urządzeń mobilnych Samsung pod warunkiem, że nie są subskrybentami aplikacji Muzyka Google Play i w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie aktywowali tej usługi ani nie korzystali z okresu próbnego.

Aby wziąć udział w promocji, należy najpóźniej do północy 30 kwietnia 2017 roku aktywować aplikację, klikając na ikonę Muzyki Google Play na swoim urządzeniu Samsung. Do logowania do aplikacji konieczny jest też dostęp do Internetu oraz posiadanie konta Google.

Muzyka Google Play to bogata biblioteka 35 milionów utworów na żądanie. Jej użytkownicy mogą tworzyć własne playlisty, a także słuchać muzyki w trybie offline po dodaniu ulubionych wykonawców i piosenek. aplikacja umożliwia również dostęp do radia bez reklam.

Pełne warunki promocji można znaleźć na stronie: www.mgp.samsung.pl

źródło: Samsung Electronics

Kan

Autor |2016-12-27T11:07:24+01:0027 grudnia 2016 11:07|Kategorie: Android, Aplikacje, Inne, Internet mobilny, Newsy, Promocje, Rozrywka, Samsung|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile