Jesteś tutaj:-, Rynek, Samsung-Boeing i Samsung Electronics dla komunikacji ziemia-powietrze

Boeing i Samsung Electronics dla komunikacji ziemia-powietrze

Firmy Boeing i Samsung Electronics poinformowały o podjęciu współpracy w celu poprawy jakości komunikacji ziemia-powietrze oraz dostarczenia pasażerom bardziej angażującej rozrywki na pokładzie samolotu. Porozumienie to przyczyni się do zacieśnienia związków między koreańskim przemysłem a amerykańskim koncernem lotniczym Boeing.

Boeing i Samsung Electronics początkowo zajmą się opracowaniem zaawansowanych technologicznie ekranów i systemów łączności bezprzewodowej. Celem prac będzie polepszenie poziomu rozrywki oraz komunikacji ziemia-powietrze. Z założenia nowe produkty i rozwiązania mają być lżejsze i bardziej energooszczędne. Ponadto firmy rozważają możliwość współpracy przy projektach dotyczących wydajności i mobilności pracowników firmy Boeing, którzy będą wykorzystywać obecne oraz przyszłe produkt i rozwiązania firmy Samsung w urządzeniach mobilnych.

Nowy sojusz badawczo-rozwojowy z Boeingiem potwierdza nacisk, jaki firma Samsung Electronics kładzie na umacnianie pozycji lidera w dziedzinie korporacyjnych technologii informatycznych poprzez tworzenie produktów, rozwiązań programowych i usług, a także współpracę z cenionym partnerami.

źródło: Samsung

KanAutor |2012-10-22T15:42:44+02:0022 października 2012 15:42|Kategorie: Newsy, Rynek, Samsung|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.