Jesteś tutaj:-, Gadżety, Inne, Newsy, Pozostałe, Sprzęt-MyKronoz ZeRound 2 – funkcjonalny smartwatch o klasycznym designie

MyKronoz ZeRound 2 – funkcjonalny smartwatch o klasycznym designie

Jesteście zainteresowani dobrodziejstwami smartwatcha, ale jednocześnie przyzwyczailiście się do zegarków o okrągłej, tradycyjnej tarczy? Nic straconego: MyKronoz przygotował dla was model ZeRound 2.

ZeRound 2

ZeRound 2

Produkt MyKronoz łączy funkcjonalność smartwatcha z designem klasycznego zegarka. Po sparowaniu z telefonem, ZeRound 2 pozwala na odbieranie połączeń i prowadzenie rozmowy dzięki wbudowanym w urządzenie głośnikowi i mikrofonowi. Co więcej, smartwatch poinformuje użytkownika o przychodzących wiadomościach SMS i e-mail czy powiadomieniach z portali social media.

ZeRound 2

ZeRound 2

Niestraszna mu żadna pogoda
Część funkcji w ZeRound 2 została przeznaczona dla osób aktywnych. Smartwatch pokazuje m.in. liczbę postawionych kroków, pokonany dystans czy ilość spalonych kalorii. Użytkownik nie musi martwić się przy tym o wytrzymałość zegarka – ZeRound 2 może pochwalić się chociażby wodoodpornością na poziomie IP67. W praktyce oznacza to, iż produkt MyKronoz jest odporny na deszcz, śnieg czy nawet chwilowe zanurzenie w wodzie (do głębokości 1m).

ZeRound 2

ZeRound 2

Gotowy na rozkazy
Ciekawostką jest fakt, iż ZeRound 2 pozwala na zarządzanie smartfonem przy pomocy komend głosowych. Zastosowanie tego ułatwienia możliwe jest dzięki inteligentnym asystentom osobistym, takim jak Google Now i Siri.

Masz wybór
Producent przygotował trzy wersje kolorystyczne ZeRound 2. Jeśli jednak po czasie użytkownik uzna, że chętnie zmieniłby posiadany model na taki o innym kolorze, może bez problemu dokupić i wymienić pasek w smartwatchu.

Smartwatch ZeRound 2 kosztuje około 420 zł. Produkt dostępny jest m.in. w sklepach Media Expert, Avans i Electro.

 Źródło: Entrymedia, MyKronoz

 Autor |2018-04-11T09:26:10+02:0011 kwietnia 2018 09:25|Kategorie: Android, Gadżety, Inne, Newsy, Pozostałe, Sprzęt|Tagi: , , , , |2 komentarze

2 komentarze

  1. bokik 12 kwietnia 2018 w 20:33 - Odpowiedz

    Ja tam miałem smartłocza ale zrezygnowałem i lezy w szufladzie a na jego miejsce mam tradycyjnego minimalistycznego od Jordana Kerra i jestem zadowolony.

  2. Anna2 14 kwietnia 2018 w 22:00 - Odpowiedz

    A ja mam teraz od Xonixa. Elektroniczny i kolorowy 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.