Jesteś tutaj:-, Newsy, Pozostałe, Sprzęt, Telefony-RIM umożliwia korzystanie z Microsoft SharePoint na BlackBerry

RIM umożliwia korzystanie z Microsoft SharePoint na BlackBerry

Research In Motion przedstawił BlackBerry Client dla Microsoft SharePoint. Aplikacja BlackBerry Client to ściśle zintegrowane i intuicyjne mobilne narzędzie, które wraz z rozwiązaniem do zarządzania i bezpieczeństwa BlackBerry Enterprise Server, zapewniają ochronę i wydajność kosztową dla przedsiębiorstw i organizacji rządowych.

Nasi klienci korporacyjni i administracyjni prosili nas abyśmy połączyli wysokiej klasy rozwiązanie mobilne z SharePoint i właśnie to przedstawiamy dzisiaj udostępniając BlackBerry Client dla Microsoft SharePoint” powiedział Alan Panezic, Vice President, Enterprise Product Management and Marketing w firmie Research In Motion.

Połączenie między smartfonami BlackBerry® a serwerami SharePoint jest możliwe dzięki wiodącej na rynku technologii BlackBerry® Enterprise Server. Rozwiązanie to obejmuje:

  • Integrację aplikacji klienta z podstawowymi funkcjami BlackBerry oraz funkcjami takimi jak e-mail, kalendarz, przeglądarka czy Universal Search, zapewniając intuicyjną obsługę
  • Check-out, check-in i tworzenie wersji plików odzwierciedlonych na serwerze SharePoint
  • Edytowanie dokumentów Microsoft Office za pomocą Documents To Go® (pakiet zainstalowany fabrycznie w smartfonach BlackBerry)
  • Dostęp do blogów, wiki i list oraz możliwość aktualizacji ze smartfonu BlackBerry
  • Wyszukiwanie zawartości na wielu stronach SharePoint poprzez smartfon BlackBerry

Wiele firm i agencji rządowych z listy Fortune 500 planuje wprowadzić klienta BlackBerry dla Microsoft SharePoint w najbliższych tygodniach.

Klient BlackBerry dla Microsoft SharePoint jest obecnie dostępny w ponad 25 krajach i sześciu językach. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na stronę www.blackberry.com/sharepoint.

źródło: Research In Motion

Kan

Autor |2011-10-04T11:12:23+02:004 października 2011 11:12|Kategorie: Aplikacje, Newsy, Pozostałe, Sprzęt, Telefony|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile