Jesteś tutaj:-, Newsy, Philips, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7-Mobilne projektory Philips w dystrybucji KONTEL

Mobilne projektory Philips w dystrybucji KONTEL

Marka Philips jest już znana na polskim rynku z przenośnymi projektorami, a teraz w sezonie świątecznym roku 2019 wraca z nowym dystrybutorem KONTEL i z nowymi, innowacyjnymi modelami dla domu, biura i mobilnego menedżera.

 

Mobilne projektory Philips w dystrybucji KONTEL

 

-W ostatnich latach obserwujemy trend, jakim jest dynamicznie rosnąca mobilna konsumpcja treści wideo, związana ściśle z poprawą jakości i przepustowości sieci komórkowych oraz modelem użytkowania smartfonów i tabletów. Urządzenia te wg badań rynku nie służą nam już do dzwonienia, ale oglądania i przesyłania multimediów – zdjęć, filmów. Funkcje te znalazły się w pierwszej trójce zastosowań – zauważa Andrzej Wiśniewski, Dyrektor ds. Rozwoju w KONTEL. Łatwe dzielenie się multimediami w każdej przestrzeni z urządzeń przenośnych, które umożliwia Philips Projection, tonaturalnakonsekwencja tego trendu.

W portfolio dystrybutora KONTEL znajdziemy nową gamę ekonomicznych projektorów LED NeoPix, których ceny rozpoczynają się od około 330 zł brutto, znaną już i docenianą przez mobilnych menedżerów serię PicoPixoraz linię Screeneo, której produkty zamienią nasz salon w profesjonalną salę kinową.

 

Mobilne projektory Philips w dystrybucji KONTEL

 

Najmniejsze projektory to urządzenia mieszczące się w dłoni. Możemy je zabrać na spotkanie biznesowe zamiast ciężkiego laptopa i w atrakcyjny sposób wyświetlić kontrahentowi np. prezentację. ModelPicoPixNano to najmniejszy projektor na rynku, mniejszy niż przenośny głośnik Bluetooth, oferujący połączenie WiFi, a także odczyt treści bezpośrednio z karty microSD.

Z kolei ScreeneoS6 to prawdziwy multimedialny kombajn oferujący rozdzielczość 4k i jasność na poziomie 2 000 lumenów. Urządzenie, będące następcą chwalonego w Polsce modeluScreeneoS2, posiada wbudowany media player, moduł Bluetooth i WiFi. Obsługuje transmisję w standardzie Miracast oraz AirPlay, pozwalając wyświetlać obrazy o przekątnej aż 120”, czyli większej niż dostępne na rynku telewizory, zaś wbudowane głośniki stereo potrafią wydobyć niemal kinowy, przestrzenny dźwięk. ScreeneoS4 to jego młodszy brat, oferujący rozdzielczość FullHD.

Projektory zależnie od serii pracują w oparciu o system Android lub Linux. Są też kompatybilne z Android TV. Obsługę wielu urządzeń zapewnia aplikacja na smartfona, wbudowany touchpad lub pilot zdalnego sterowania.

 Autor |2019-12-11T18:11:10+02:0012 grudnia 2019 08:30|Kategorie: Gadżety, Newsy, Philips, Sprzęt, Sprzęt sieciowy, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.