Jesteś tutaj:-, PC i Laptopy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Laptopy z nowymi i wydajnymi kartami graficznymi GeForce RTX 4070, 4060 oraz 4050 są już dostępne

Laptopy z nowymi i wydajnymi kartami graficznymi GeForce RTX 4070, 4060 oraz 4050 są już dostępne

Nowa generacja kart graficznych GeForce RTX 4070, 4060 oraz 4050 jest już dostępna w laptopach z certyfikatem NVIDIA Studio. Wzrost wydajności w aplikacjach kreatywnych jest przełomowy. Pozwala na tworzenie profesjonalnych treści w każdym miejscu.

Linia laptopów spod szyldu NVIDIA Studio wzbogaciła się o nowe modele marek takich jak ASUS, GIGABYTE i Samsung. Dzięki nim twórcy mogą tworzyć praktycznie wszędzie. Komputery są cieńsze i lżejsze, a ich moc obliczeniowa znacząco wyprzedza poprzednią generację. To doskonała propozycja nie tylko dla twórców wideo i animacji 3D, ale dla każdego artysty, który szuka wydajności i komfortu:

  • GeForce RTX 4070 umożliwia dekodowanie i eksport plików wideo w formacie AV1 o rozdzielczości 6K RAW HDR w aplikacji Blackmagic Design DaVinci Resolve nawet o 40% szybciej w porównaniu do kart poprzedniej generacji, dzięki nowemu enkoderowi 8. generacji.
  • GeForce RTX 4060 dzięki 8GB pamięci wideo zapewnia o 38% krótsze czasy renderowania w aplikacji Blender, w porównaniu do kart poprzedniej generacji. To idealna propozycja do modelowania i animacji 3D.
  • GeForce RTX 4050 wspomaga funkcje sztucznej inteligencji w aplikacjach wykorzystywanych w fotografii, grafice i obróbce wideo. Przykładem jest 54% większa wydajność w aplikacji Topaz Video, w zakresie skalowania i usuwania przeplotu w materiale filmowym.

 

Nowe laptopy Studio rewolucjonizują tworzenie treści. Pozwalają twórcom na kreowanie profesjonalnych materiałów najwyższej jakości w każdym miejscu. Można je dopasować dokładnie do swoich potrzeb, dzięki szerokiemu asortymentowi modeli z kartami GeForce RTX. Najnowsze karty graficzne zasilają m.in. laptopy Samsung Galaxy Book3, Gigabyte Aero 16 i Aero 14, ASUS ROG FLOW Z13, MSI Stealth 17 Studio czy Razer 16 i 18.
Z laptopów Studio korzystają najbardziej kreatywne umysły na świecie. W tym tygodniu NVIDIA przedstawia Shangyu Wanga, który wykorzystał potencjał kart GeForce RTX do stworzenia filmu Most Precious Gift. W jego dziele możemy usłyszeć angażującą muzykę i dialogi. Całość powstała na platformie NVIDIA Omniverse, która służy do tworzenia i zarządzania treściami związanymi z metawersum.

 

In the NVIDIA Studio Autodesk Maya.jpg

In the NVIDIA Studio Textures Adobe Substance 3D Painter.jpg

In the NVIDIA Studio Shangyu Wang.png

 

NVIDIA przypomina również, że w ramach NVIDIA GTC, konferencji poświęconej erze sztucznej inteligencji i metawersum, można zapisać się na darmowe sesje dotyczące twórców i Omniverse oraz inne interesujące aktywności w tej tematyce. Konferencja odbędzie się w dniach od 20 do 23 marca w trybie online.

 

Autor |2023-02-22T15:42:53+01:0022 lutego 2023 15:42|Kategorie: Newsy, PC i Laptopy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile