Jesteś tutaj:-, PC i Laptopy, Sprzęt, Tablety, Top7-HP Spectre Folio – notebook ze skórzaną obudową

HP Spectre Folio – notebook ze skórzaną obudową

Spectre Folio to sprzęt przeznaczony dla osób ceniących sobie design. Niewątpliwą ciekawostką jest fakt, że obudowa tego notebooka wykonana została w dużej mierze ze skóry, która jednocześnie spina 13.3 calowy ekran i klawiaturę oraz posiada mocowanie do rysika z 4096 stopniami nacisku.

Ten zaprezentowany przez HP notebook to convertible, który może działać do 18 godzin na w pełni naładowanej baterii. Sam akumulator zajmuje wg. HP 70 procent objętości – reszta to elektronika. Sercem urządzenia jest bliżej nieokreślony procesor Intela ósmej generacji – najprawdopodobniej dwurdzeniowy Intel Core i& 8500Y. Więcej

Ekran ma rozdzielczość 4K 3.840 x 2.160 i jasność do 400 candeli, choć będzie można zamówić także tańsze wersje z inną rozdzielczością ekranu. Do transmisji danych wykorzystany może zostać wbudowany modem LTE Gigabit ze slotem na kartę nano-SIM. Do notebooka możemy podpiąć peryferia dzięki dwóm złączom USB-C i jednemu Thunderbolt.

HP prezentując nowy sprzęt chce „odmienić” to jak postrzegamy komputer PC. Dopracowany design i – jak na taki sprzęt – dosyć dobre wyposażenie –  zapewne przyciągną wielu nabywców dla tego sprzętu. Cena na razie nie jest znana, choć można się spodziewać, że tanio nie będzie.

 Autor |2018-10-01T18:35:47+02:001 października 2018 18:35|Kategorie: Newsy, PC i Laptopy, Sprzęt, Tablety, Top7|0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.