Jesteś tutaj:-, PC i Laptopy, Samsung, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje-Acer Chromebook 11 – mobilność oraz wytrzymała konstrukcja

Acer Chromebook 11 – mobilność oraz wytrzymała konstrukcja

Acer wprowadził nowy model z linii Chromebook 11, o wytrzymalszej konstrukcji, zapewniający doskonałą pracę na co dzień, także w ruchu, dzięki swej poręczności.

Acer Chromebook 11
Acer Chromebook 11

Klapa Chromebooka 11 posiada niejednolitą fakturę wykonaną za pomocą nanotechnologii, która sprawia, że urządzenie doskonale wygląda, jest przyjemne w dotyku i bardziej wytrzymałe. Chromebook 11 został wzmocniony by sprostać pracy w trudnych warunkach. Urządzenie wytrzyma do 60kg siły nacisku na klapę, a rogi zniosą bez uszczerbku upadek z wysokości do 60 cm. Wzmocniona obudowa oznacza także większą odporność na zaginanie i nacisk.

Smukły i poręczny Acer Chromebook 11 jest idealny do użytku w każdym zastosowaniu – w domu, w szkole, w pracy i w ruchu. Jego grubość to 18,6 mm, a waga to zaledwie 1,1 kg.

Acer Chromebook 11
Acer Chromebook 11

Acer Chromebook 11 ma wyświetlacz o przekątnej 11,6 cala, w którym zastosowano rozwiązanie Acer ComfyView, pozwalające redukować odblaski, co zmniejsza zmęczenie oczu. Rozdzielczość 1366×768 to gwarancja ostrych i czytelnych tekstów oraz żywych, wyraźnych filmów i obrazów.

Wideorozmowy z Google Hangouts są wyraźne, dzięki kamerze high-dynamic range (HDR). Wrażenia podczas wideorozmów są jeszcze lepsze dzięki dwóm głośnikom stereo i zintegrowanemu mikrofonowi, dającym pierwszorzędne efekty audiowizualne.

Acer Chromebook 11
Acer Chromebook 11

Acer Chromebook 11 jest wydajny, dzięki czterordzeniowemu procesorowi Intel® Celeron®. Do szybszego reagowania i krótszego czasu uruchamiania przyczyniają się 2 GB lub 4 GB pamięci RAM oraz 16 GB lub 32 GB pamięci masowej eMMC. Klienci będący w ruchu będą mogli się cieszyć całym dniem pracy lub zabawy, dzięki wynoszącemu do 9 godzin czasowi pracy na baterii.

Dzięki szybkiemu dwuzakresowemu WiFi 2×2 MIMO 802.11ac, klienci mogą bezprzewodowo łączyć się z Internetem do trzech razy szybciej w porównaniu z 802.11n.(3) Chromebook 11 z łatwością łączy się z urządzeniami peryferyjnymi poprzez Bluetooth 4.0, USB 3.0, USB 2.0 lub porty HDMI. Użytkownicy mogą przesyłać i pobierać pliki z laptopa i mieć dostęp do mediów znajdujących się na kartach SD, dzięki wbudowanemu czytnikowi.

Acer Chromebook 11
Acer Chromebook 11

Chromebooki są proste w użyciu i idealne do dzielenia się danymi przez wielu użytkowników. Klienci po prostu logują się do swoich kont na Google, by mieć dostęp do dokumentów, zakładek stron, poczty Gmail i innych informacji. Dodatkowo, Acer Chromebook 11 CB3-131 może być używany do tworzenia dokumentów, ich edytowania i współpracy , zarówno online, jak i offline w programach, takich jak Dokumenty Office .

Bezpieczeństwo to kluczowa zaleta systemu Chrome, ponieważ aktualizuje się on automatycznie, by chronić użytkownika przed wciąż zmieniającymi się zagrożeniami. Za każdym razem, gdy system Chrome się uruchamia, sprawdza on integralność i aktualność plików systemowych. Ponadto, pliki użytkownika znajdujące się na urządzeniu przechowywane są na osobnej partycji, by były bezpieczne. Wielu klientów woli przechowywać wszystkie pliki na Google Drive(4), który zabezpiecza pliki, dokumenty i zdjęcia w chmurze i zapewnia, że najbardziej aktualna wersja pliku lub dokumentu jest zawsze dostępna i bezpieczna, nawet w przypadku utraty lub kradzieży urządzenia. Ponadto, funkcja Supervised Users pozwala wprowadzić dzieci w świat Internetu w bezpieczny i kontrolowany sposób.

Modele, dostępność i cena

Acer Chromebook 11 (CB3-131) będzie dostępny w marcu 2016 z 16 GB lub 32 GB pamięci masowej eMMC oraz 2 GB lub 4 GB RAMu.

źródlo: Acer

KanAutor |2016-01-06T09:12:55+01:006 stycznia 2016 09:12|Kategorie: Newsy, PC i Laptopy, Samsung, Sprzęt, Tablety, Targi i konferencje|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.