Jesteś tutaj:-, Inne, Newsy, Panasonic, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-PANASONIC wprowadza nowy wytrzymały HANDHELD z Androidem: TOUGHBOOK N1 FLAT

PANASONIC wprowadza nowy wytrzymały HANDHELD z Androidem: TOUGHBOOK N1 FLAT

TOUGHBOOK N1 Flat ze skanerem kodów kreskowych to ekonomiczne rozwiązanie dla kierowców dostawczych ostatniej mili, pracowników magazynów czy techników serwisu terenowego

10TgOn8g

Panasonic zaprezentował dziś płaską wersję popularnego wytrzymałego urządzenia ręcznego TOUGHBOOK N1 z systemem Android, zaprojektowaną dla kierowców dostawczych ostatniej mili, pracowników magazynów czy techników serwisu terenowego. Urządzenie TOUGHBOOK N1 Flat posiada oparty na kamerze zintegrowany skaner kodów kreskowych, który rozpoznaje wiele różnych typów kodów kreskowych. Należy ono do najcieńszych i najlżejszych urządzeń ręcznych w kategorii 4,7″, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników mobilnych w branży pocztowej i kurierskiej, transporcie i logistyce. Urządzenie można również łatwo sparować przez Bluetooth w ramach dedykowanego rozwiązania skanującego, na przykład dla potrzeb pracowników magazynowych korzystających z „ubieralnych” czytników kodów kreskowych.

Pojemnościowy wielodotykowy wyświetlacz HD z możliwością odczytu w świetle dziennym jest przeznaczony do użytku przez pracowników w jasnym świetle słonecznym lub w deszczu, a nawet w rękawiczkach. Urządzenie może być również używane z opcjonalnym rysikiem w celu dokładniejszego rejestrowania i rozpoznawania podpisów. Do dyspozycji użytkownika jest tylna kamera 8MP i przednia kamera 5MP do rejestrowania dokumentów wraz z funkcjami kamery internetowej. Możliwości komunikacyjne urządzenia nie mają sobie równych na rynku wytrzymałych handheldów z funkcjami transmisji głosu i danych oraz roamingiem WiFi.

Urządzenie zaprojektowano, aby sprostać wyzwaniom zapracowanego doręczyciela. Może ono funkcjonować do 12 godzin z funkcją zmiany użytkownika bez wyłączania systemu. Działa na systemie operacyjnym Android 11 z długoterminowymi aktualizacjami bezpieczeństwa i jest wyposażone w procesor Qualcomm Octa Core z 4GB pamięci RAM i 64GB pamięci Flash.

To w pełni wytrzymałe urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o intensywnym środowisku pracy i przetestowane zgodnie z normą MIL-STD-810G, a także było badane na upadek z wysokości 2,1 m. Dla potrzeb osób pracujących w niskich temperaturach, takich jak kierowcy dostarczający mrożoną i schłodzoną żywność, zakres temperatur roboczych urządzenia wynosi od -20° do +50°C.

Wykorzystaj moc systemu Android w swoim przedsiębiorstwie dzięki pakietowi Panasonic COMPASS

TOUGHBOOK N1 Flat obsługuje system Android Enterprise ze wsparciem w postaci Panasonic Complete Android Services and Security (COMPASS), a więc oferuje wszystko, co niezbędne w firmie do bezpieczniej konfiguracji, wdrożenia i zarządzania wytrzymałymi tabletami i urządzeniami naręcznymi TOUGHBOOK z systemem Android przez cały cykl życia rozwiązania.

Vld2hhqY

„W zabieganym świecie dostaw ostatniej mili, przesyłek kurierskich i logistyki pracownicy mobilni potrzebują urządzenia, które będzie intuicyjne w obsłudze i wystarczająco wytrzymałe, aby znieść codzienne uderzenia i zadrapania w wymagającym środowisku pracy” – powiedział Dirk Weigelt, European Product Manager w Panasonic Mobile Solutions Business. – „TOUGHBOOK N1 Flat to idealne wytrzymałe urządzenie do pracy w każdych warunkach pogodowych – począwszy od nawigacji do punktu dostawy poprzez skanowanie kodów kreskowych, rejestrowanie podpisów czy robienie zdjęć w ramach bezpiecznych dostaw.”

 

Urządzenie TOUGHBOOK N1 Flat będzie dostępne od września 2022 r., a jego cena wyniesie od 1380 euro/1176 GBP plus podatek.Autor |2022-09-14T12:46:06+02:0014 września 2022 15:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Newsy, Panasonic, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.