Jesteś tutaj:-, e-Handel, Motorola, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Motorola razr 5G już dostępna w trzech kolorach – uśmiechnij się, a zrobi Ci najlepsze selfie

Motorola razr 5G już dostępna w trzech kolorach – uśmiechnij się, a zrobi Ci najlepsze selfie

Ostatnie dziesięciolecie przyniosło znaczne postępy i innowacje techniczne, szczególnie w branży telefonii komórkowej. Ułatwiają nam życie i łączność, a także zmieniają sposób tworzenia i udostępniania materiałów cyfrowych.

Filozofia projektowania „design first” Motoroli oparta na bezpośrednich opiniach konsumentów była główną zasadą zespołu twórców nowego modelu motorola razr 5G — jedynego telefonu z klapką oferującego pełną funkcjonalność po zamknięciu, o nowym formacie z wyświetlaczem Quick View i z najbardziej zaawansowanym aparatem do selfie na rynku.

 

Снимок экрана 2020 11 13 в 14.43.12

 

Słowo „selfie” jest stosunkowo nowe i zostało dodane do słownika Oxford Dictionary w 2013 r., ale samo robienie selfie zaczęło się niemal 200 lat temu. Ze statystyk Google wynika, że na samych urządzeniach z Androidem robiono dziennie około 93 miliony selfie już w roku 2014.

Ponieważ popularność selfie rośnie, wysokiej jakości aparaty przednie stanowią priorytet dla konsumentów wybierających smartfon. Tymczasem w niedawno wprowadzonym do oferty modelu razr 5G zastosowaliśmy najbardziej zaawansowany aparat do selfie na rynku.

Wyświetlacz Quick View oferuje wiele zalet dostępnych tylko w smartfonie razr 5G, a aparat o rozdzielczości 48 MP z technologią Quad Pixel umożliwia użytkownikom robienie imponujących selfie za każdym razem. Matryca główna o rozdzielczości 48 MP robi ostre i intensywne zdjęcia z 4-krotnie lepszą czułością przy słabym oświetleniu — i nie trzeba do tego otwierać smartfonu.

 

Снимок экрана 2020 11 13 в 14.43.02

 

Razr 5G chroni też przed rozmyciem obrazu wskutek drżenia rąk. Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) automatycznie kompensuje rozmycia obrazu zdjęć i wideo spowodowane przez niepożądane ruchy aparatu. Dlatego nawet przy dłuższej ekspozycji w warunkach słabego oświetlenia zdjęcie jest wyraźne i szczegółowe.

Co więcej technologia laserowego autofokusu wykorzystuje zaawansowany sensor ToF, dzięki czemu aparat może szybko ustawić ostrość na obiekcie przy słabym oświetleniu. Działa ona błyskawicznie i superdokładnie, dlatego nigdy nie ucieknie Ci okazja do zrobienia zdjęcia.

W warunkach bardzo słabego oświetlenia tryb nocny aparatu wydobywa z ciemności więcej szczegółów. Dzięki łączeniu wielu kadrów z różną ekspozycją uzyskuje się jasne, intensywne zdjęcia o oszałamiającej wyrazistości i z wierniej odwzorowanymi kolorami.

Do aparatu można również przejść zwykłym przeciągnięciem palca. Kiedy razr jest zamknięty i odblokowany, aparat można otworzyć, przeciągając palcem w prawo lub używając funkcji Szybkie zdjęcia, która włącza aparat po pokręceniu nadgarstkiem. Dzięki funkcji Zdjęcie z uśmiechem nie trzeba nawet naciskać przycisku, aby zrobić fotografię — wystarczy się uśmiechnąć, a urządzenie automatycznie wykona selfie.

Tym unikatowym rozwiązaniom sprzętowym towarzyszy równie innowacyjne oprogramowanie, dlatego razr 5G to smartfon z funkcjami do bardziej kreatywnego robienia selfie. Dzięki takim trybom aparatu jak Grupowe selfie, Portret i Kolor spotowy smarfonem razr 5G można jeszcze łatwiej robić najlepsze selfie, korzystając z interaktywnego wyświetlacza Quick View oraz najbardziej zaawansowanego aparatu do selfie na rynku.

 

Trzy piękne kolory

Motorola razr 5G to wyjątkowy telefon dla tych, którzy chcą się wyróżnić. Teraz dostępny jest w trzech wyjątkowych kolorach: Polished Graphite, Liquid Mercury i Blush Gold, z których każdy trafi do innych osobowości miłośników pięknego designu.

 

Снимок экрана 2020 11 13 в 14.43.22

 

Dostępność

Motorola razr 5G jest dostępna w trzech wyjątkowych kolorach: Polished Graphite, Liquid Mercury i Blush Gold na stronie motorola.com/pl. Ponadto smartfon w kolorze Polished Graphite dostępny jest w ofertach wybranych sklepów oraz operatorów sieci komórkowych. Sugerowana cena detaliczna wynosi 6499 zł.Autor |2020-11-13T14:46:32+02:0013 listopada 2020 14:46|Kategorie: Android, e-Handel, Motorola, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.