Jesteś tutaj:-, Motorola, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7-Motorola one vision: elegancka i bezpieczna

Motorola one vision: elegancka i bezpieczna

W zeszłym miesiącu Motorola zaprezentowała nową motorolę one vision – telefon marki cenionej idarzonej zaufaniem już od 90 lat za jakość sprzętu i innowacyjność. Najnowsze urządzenie stanowi doskonałe połączenie eleganckiego wzornictwa i innowacyjnej technologii mobilnej oraz bezpieczeństwagwarantowanego przez program Android One.

Ale co właściwie oznacza posiadanie smartfonu, który należy do programu Android One? Najprościejrzecz ujmując to, że użytkownik nie musi już z niczego rezygnować. Program zapewnia dostęp dowszystkich niezbędnych funkcji w każdej chwili, dwie zasadnicze aktualizacje systemu Android,aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata, wbudowanego Asystenta Google, Google Play Protect, a ponadto brak zbędnych preinstalowanych aplikacji innych producentów. Tym sposobem użytkownik ma pewność związaną z korzystaniem z zawsze najbezpieczniejszej wersji Androida.

 

 

Dane osobowe są obecnie wyjątkowo cenne i stanowią cel nieustannych ataków. W ramach partnerstwaz Google motorola one vision nie ogranicza się do podstawowych wymagań dotyczących oprogramowania i dostarcza comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń przez trzy lata. W ten sposób gwarantuje systemowiochronę i zmniejsza podatność oprogramowania na ataki. Ochroną tą można łatwo zarządzać wintuicyjnym interfejsie systemu AndroidTM 9 Pie1.

Co więcej, Android One oferuje również dostęp do nowych funkcji w każdej aktualizacji. Dzięki temu, niezależnie od liczby nowych urządzeń, które pojawią się na rynku, motorola one vision będzie miećzawsze najnowsze i najpotrzebniejsze funkcje.

Smartfon udostępnia także użytkownikom przydatne innowacje Androida, takie jak Asystent Google orazfunkcję do odpowiedzialnego korzystania z urządzenia – Cyfrową równowagę (Digital Wellbeing), którapomaga skoncentrować się na tym, co najważniejsze, umożliwiając blokowanie tego, co rozprasza uwagę.

Ceny i dostępność
Motorola one vision jest dostępna w Polsce od 16 maja w sugerowanej cenie detalicznej 1299 zł w RTV EURO AGD oraz Play.Autor |2019-06-18T11:46:48+01:0018 czerwca 2019 11:46|Kategorie: Android, Motorola, Newsy, Sprzęt, Telefony, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.