Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt-Microsoft wprowadza ograniczenie 50 zapytań na dzień dla Bing AI w celu zapobiegania nadużyciom

Microsoft wprowadza ograniczenie 50 zapytań na dzień dla Bing AI w celu zapobiegania nadużyciom

Microsoft ogłosił, że wprowadza ograniczenie 50 zapytań na dzień dla swojego chatbota Bing AI. Ograniczenie ma na celu zapobieganie nadużyciom i zapewnienie, że usługa jest wykorzystywana w sposób zgodny z jej przeznaczeniem. Microsoft zachęca użytkowników do korzystania z Bing AI w sposób odpowiedzialny i zgodny z zasadami. W przypadku potrzeby większej liczby zapytań, istnieje możliwość uzyskania dostępu do płatnej wersji usługi.

Microsoft Bing AI to chat-bot, który pomaga użytkownikom w wyszukiwaniu informacji i odpowiada na pytania w sposób natychmiastowy i automatyczny. Bot wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby na bieżąco aktualizować swoją wiedzę i odpowiedzieć na różnorodne zapytania użytkowników.

Jednak z powodu swojej popularności i łatwej dostępności, Bing AI często jest wykorzystywany do spamowania i generowania nieprzydatnych informacji, co może wpłynąć negatywnie na jakość usługi dla pozostałych użytkowników. Aby zapobiec takim nadużyciom, Microsoft zdecydował się wprowadzić ograniczenie 50 zapytań na dzień dla Bing AI.

Ograniczenie to dotyczy wszystkich użytkowników, którzy korzystają z darmowej wersji Bing AI. W przypadku, gdy użytkownik potrzebuje większej liczby zapytań, może uzyskać dostęp do płatnej wersji usługi, która pozwala na nielimitowaną liczbę zapytań.

Wprowadzenie ograniczenia dla Bing AI może mieć pozytywny wpływ na jakość usługi i zwiększyć jej wydajność. Microsoft zachęca użytkowników do korzystania z Bing AI w sposób odpowiedzialny i zgodny z zasadami, aby zapewnić, że usługa jest wykorzystywana w sposób zgodny z jej przeznaczeniem i dostępna dla wszystkich użytkowników.

 

Autor |2023-02-19T13:52:38+01:0020 lutego 2023 08:00|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet, Microsoft, Newsy, Oprogramowanie, Płatności, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile