Jesteś tutaj:-, Microsoft, Newsy, Top7-Użytkownicy systemu Windows 10 zaczęli tracić pliki

Użytkownicy systemu Windows 10 zaczęli tracić pliki

Kolejna tymczasowa aktualizacja systemu Windows 10 KB4532693 doprowadziła do nowych problemów – system zaczął usuwać konto użytkownika i zastępować go tymczasowym. Z tego powodu znikają pliki z pulpitu, resetują się ustawienia i pojawiają się inne problemy.

Na razie nie można zrozumieć, jak powszechny jest ten problem i z czym jest związany. Niektórym użytkownikom udało się odzyskać dane po kilku ponownych uruchomień komputera lub utworzeniu nowego konta lokalnego, informuje Windows Central.

Przedstawiciele Microsoftu powiedzieli, że już wiedzą o problemie i badają opinie użytkowników, aby zaradzić tej sytuacji. A ci, którzy jeszcze nie zainstalowali aktualizacji i nie napotkali problemów, powinni najlepiej wstrzymać instalację aktualizacji i poprawek zabezpieczeń, dopóki Microsoft nie usunie problemów.

Jest to już drugi problem w ciągu ostatniego tygodnia związany z aktualizacją systemu Windows 10. Poprzedni błąd także powodował utratę ważnych plików użytkowników.Autor |2020-02-21T07:31:49+01:0021 lutego 2020 07:31|Kategorie: Aplikacje, Microsoft, Newsy, Top7|Tagi: , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.