Jesteś tutaj:-, Inne, Internet mobilny, Microsoft, Newsy-Kobieta i smartfon – zestaw aplikacjidla smartfonów z Windows

Kobieta i smartfon – zestaw aplikacjidla smartfonów z Windows

Smartfony towarzyszą użytkowniczkom przez cały dzień, zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym. Dzięki mobilnym aplikacjom można jeszcze efektywniej zarządzać zadaniami i mieć dostęp do ulubionej rozrywki. Poznaj niezbędnik każdej kobiety.


Dla miejskiej podróżniczki

Niezależnie od tego czy poruszasz się własnym samochodem czy korzystasz z komunikacji miejskiej, aplikacja pozwala jednak na dużo więcej: możesz kupować bilety komunikacji miejskiej, kolejowej czy nawet bilety do kina w całej Polsce.

Dla koleżeńskiej

Jeśli zawsze jesteś w kontakcie ze swoimi znajomymi, w twoim smartfonie nie może zabraknąć aplikacji społecznościowych, które pozwolą być na bieżąco. Facebook, Twitter, LinkedIn, Messenger czy Instagram BETA – by wymienić niektóre. W tym kontekście warto także wspomnieć o zdjęciach. Z myślą o wszystkich fankach „selfie” powstała aplikacja Lumia selfie. Dla uchwycenia doskonałego ujęcia można skorzystać zarówno z aparatu przedniego, jak tylnego – w tym przypadku sygnał dźwiękowy informuje, czy jesteś w kadrze. A dzięki temu, że smartfony Lumia wyposażone są w obiektywy szerokokątne, na zdjęciu zmieszczą się wszystkie przyjaciółki. Aplikacja oferuje także rozbudowane opcje edycji.

Dla królowej finansów

Aby mieć wydatki pod kontrolą, szybko rozliczać rachunki i mieć dostęp do aktualnego stanu konta – przydaje się szczególnie podczas zakupów – wystarczy zainstalować aplikacje bankowe, takie jak np. IKO, INGMobile, BZWBK24 Mobile, BANK PEKAO, Alior mobile i wiele innych. Jeśli mowa o finansach, przydać się także może Przelicznik Walut, który daje dostęp do aktualnych kursów.

Dla aktywnej

Jeśli dużo spacerujesz, biegasz lub aktywnie wypoczywasz na świeżym powietrzu skorzystaj z Endomondo Sports Tracker. Wykorzystując GPS, aplikacja zapisuje treningi i pozwala śledzić postępy, czy rywalizować w ramach sportowej społeczności. Jeśli trening łączysz ze zdrową dietą, wypróbuj aplikację Kalorie Pro!, która ułatwia komponowanie posiłków w oparciu o ich kaloryczność i wartość substancji odżywczych. W bazie znajduje się ponad 2200 produktów, które zostały podzielone na kilkadziesiąt kategorii i podkategorii.

Dla dobrze poinformowanej

Dostęp do najnowszych informacji z kraju i ze świata masz na wyciągniecie ręki – a raczej w zasięgu palca wskazującego. Dzięki aplikacjom newsowym, takim jak na przykład Interia Fakty, TVN24, RMF24 zawsze będziesz na bieżąco. Na te wolniejsze chwile warto także zainstalować aplikację, która pozwoli zajrzeć „w gwiazdy” – umożliwi to np. popularny Pudelek.

Opisywane aplikacje, a także wiele innych, znaleźć można w aplikacji Sklep, która dostępna jest na smartfonach Lumia.

źródło: Microsoft

KanAutor |2016-03-10T06:57:59+02:0010 marca 2016 06:57|Kategorie: Aplikacje, Inne, Internet mobilny, Microsoft, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.