Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Apple, Inne, Internet, Microsoft, Newsy-Messenger ma już 500 milionów użytkowników miesięcznie

Messenger ma już 500 milionów użytkowników miesięcznie

Facebook ogłosił, że z komunikatora Messenger w ciągu miesiąca korzysta 500 milionów użytkowników. Imponujący wzrost jest wynikiem polityki Facebooka, który wymusza instalację tej aplikacji do komunikowania się ze znajomymi.


Messenger stał się jedyną aplikacją do kontaktu ze znajomymi z Facebooka w lipcu tego roku. Jeszcze w kwietniu korzystało z niego 200 milionów osób, a dziś jest to już 500 milionów. Facebook twierdzi, że istotą aplikacji jest nie tylko wysyłanie i odbieranie wiadomości, ale w dużym stopniu także naklejki, materiały wideo, selfies, konwersacje grupowe czy nagrania audio. Codziennie wysyłanych jest 10 miliardów wiadomości.

Gdy dodamy liczbę osób miesięcznie korzystających z Messengera oraz WhatsAppa, który jest własnością Facebooka, wychodzi na to, że z komunikatorów Marka Zuckerberga korzysta już ponad miliard ludzi. Obecnie WhatsApp odnotowuje ruch ze strony 600 milionów użytkowników miesięcznie.

Źródło: 9to5Google, Techcrunch

SewixAutor |2014-11-10T21:05:18+02:0010 listopada 2014 21:05|Kategorie: Android, Aplikacje, Apple, Inne, Internet, Microsoft, Newsy|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.