Jesteś tutaj:-, Apple, Gry, Inne, Microsoft, Newsy, Rozrywka, Tablety-BoardCraft: gra mobilna tysiąca pomysłów (wideo)

BoardCraft: gra mobilna tysiąca pomysłów (wideo)

Podczas spotkania branży GSM i nowych technologii, mieliśmy okazję zobaczyć wiele ciekawych urządzeń mobilnych. Pojawiła się na nich też ekipa, uroczych dziewcząt z Czeladzi, która zaprezentowała nam nowe podejście do gier mnobilnych dla dzieci.


BoardCraft nie jest zwykłą planszówką – to gra tysiąca pomysłów. BoardCraft to drzwi otwarte na kreatywność każdego dziecka i narzędzie do realizacji pomysłów na własną grę – taką jaką sobie sam wyobrazi, taką w którą sam chciałby zagrać – z ulubionymi postaciami z kreskówek lub zabawkami jakie ma we własnym pokoju.


Jako planszę do gry dziecko może wykorzystać dowolny rysunek, fragment komiksu czy klocki ułożone na dywanie – wystarczy, że zrobi zdjęcie i świat realny zostanie przeniesiony w wirtualną rzeczywistość. Za pomocą palca dziecko może utworzyć ścieżkę z pól, po której będą poruszały się pionki do gry. Teraz wystarczy tylko określić specjalne typy pól, które będą ułatwiały lub utrudniały osiągnięcie celu i już można rozpoczynać grę.


BoardCraft jest zintegrowany z najnowszą kostką DICE+, która podnosi atrakcyjność rozgrywki. Brak kostki DICE+ nie stanowi przeszkody – można wykorzystać wirtualną kostkę w grze.

Chociaż planszówka nie jest jeszcze w sklepach (iOS, Andorid, Windows Phone), bo jak na razie jest ona jeszcze w wersji Beta, ale z naszych informacji wynika, że BoardCraft będzie dostępny na początku grudnia. Z naszej strony czekamy niecierpliwie na końcowe efekty, bo naszym zdaniem tę grę może pokochać każde dziecko.

źródło: Tenkai.pl

KanAutor |2014-09-26T15:03:11+02:0026 września 2014 15:03|Kategorie: Android, Apple, Gry, Inne, Microsoft, Newsy, Rozrywka, Tablety|Tagi: , , , , , |6 komentarzy

6 komentarzy

 1. tes 26 września 2014 w 13:43 - Odpowiedz

  Zapytałam moją córkę, lat 8 czy taka gra by ją zainteresowała i o dziwo, botablet ma opanowany powiedziała że tak. Brawo za pomysł.

 2. bea 26 września 2014 w 13:51 - Odpowiedz

  Coś dla mojego dziecka; wydaje się być miłą a co najważniejsze bezpieczną dla umysłu małego dziecka. Pokój dziecka jako plansza – pomysł genialny.

 3. lenka 26 września 2014 w 15:36 - Odpowiedz

  Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy czy cena za grę będzie w miarę przystępna

 4. Mirela 27 września 2014 w 09:48 - Odpowiedz

  Dzięki, za pozytywne opinie o BoardCrafcie, jeśli chcecie zostańcie testerami naszej planszówki i wyślijcie nam swojego meila na: beta@boardcraftgame.com

 5. Lara 29 września 2014 w 18:34 - Odpowiedz

  Świetny pomysł! Nareszcie coś nowego i kreatywnego dla dzieci. Nie omieszkamy wypróbować jak tylko nadarzy się okazja!

 6. Mirela 1 października 2014 w 14:20 - Odpowiedz

  Naszą planszowkę BoardCraft będzie można przetestować na żywo, bo będziemy na targach Happy Baby 25-26.10 w Poznaniu, zapraszamy 🙂

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.