Jesteś tutaj:-, Microsoft, Newsy, Sprzęt-Nowe akumulatorki Energizer: więcej mocy i energii

Nowe akumulatorki Energizer: więcej mocy i energii

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii, najnowsze akumulatorki Energizer nie tylko z łatwością zastępują setki baterii alkalicznych, ale przede wszystkim wskutek swej nadzwyczajnej wydajności i przedłużonej żywotności mogą być kilkaset razy doładowywane nie tracąc swojej mocy.

Akumulatorki Energizer PrecisionAA
Akumulatorki Energizer PrecisionAA

Energizer Universal, Energizer Power Plus, Energizer Extreme i Energizer Precision to najnowsze akumulatorki z innowacyjnej linii Energizer ACCU recharge, które pojawiły się właśnie na polskim rynku. Nowatorska konstrukcja oraz zaawansowane technologie opracowane przez laboratorium badawcze Energizer pozwoliły stworzyć najwydajniejsze akumulatorki, które zastępują setki baterii alkalicznych i mogą być doładowywane setki razy bez utraty swojej mocy.

Nowe akumulatorki Energizer
Nowe akumulatorki Energizer

Zastosowane technologie minimalizują między innymi samoistne rozładowywanie i starzenie się akumulatorków, zapewniając ich przedłużoną żywotność i wieloletnie działanie przy jednoczesnym zachowaniu tej samej mocy. Natomiast specjalnie zaprojektowana konstrukcja i zoptymalizowany skład elektrody zapewniają zachowanie równowagi pomiędzy całkowitą dostępną pojemnością, cyklami doładowań a zatrzymaniem ładunku. Wskutek tych zmian i nieznacznemu obniżeniu pojemności początkowej w celu zwiększenia całkowitej dostępnej pojemności, konstruktorom Energizer udało się stworzyć mocne i wydajne akumulatorki, które zachowują swoje najwyższe parametry przez kilkaset doładowań. Na stronie www.wiecejenergii.pl oprócz opisanej technologii zostały także przedstawione wyniki testów prezentujących nowe akumulatorki w działaniu.

Akumulatorki Energizer w dzialaniu
Akumulatorki Energizer w dzialaniu

Dzięki swej nadzwyczajnej wydajności i mocy najnowsze akumulatorki Energizer sprawdzają się w urządzeniach hi-tech i sprzęcie o wysokim poborze energii np. aparatach cyfrowych, latarkach, urządzeniach GPS lub zabawkach kilkukrotnie wydłużając ich czas działania. Dodatkowo już w momencie kupna akumulatorki są naładowane i gotowe do użycia, a nieużywane utrzymują swój ładunek do jednego roku, dzięki czemu są gotowe do pracy kiedy tylko będą potrzebne.

źródło: Energizer

Kan

Autor |2014-06-25T12:43:09+02:0025 czerwca 2014 12:43|Kategorie: Inne, Microsoft, Newsy, Sprzęt|Tagi: , , |4 komentarze

4 komentarze

 1. czytelnik 25 czerwca 2014 w 10:53 - Odpowiedz

  wielka mi nowość. Sanyo eneloop już dawno tą technologię mają i ją sprzedają. Ja się nie mylę to od ponad roku są na rynku.

  • SimplusowiecU 25 czerwca 2014 w 11:14 - Odpowiedz

   Od jakiego roku?
   Działające na tej samej zasadzie GP ReCyko – w sprzedaży od 2007 lub 2008 roku. Sanyo Eneloop i tym podobne wynalazki nieco później, ale też już ładnych parę lat.

 2. Lisu 25 czerwca 2014 w 13:16 - Odpowiedz

  Ja tam wolę baterie Energizer Lithium – są leciutkie jak papier w porównaniu do akumulatorków, które są ciężkie jak ołów.

 3. lesiobe 26 czerwca 2014 w 04:56 - Odpowiedz

  Gdyby komukolwiek zależało na ochronie środowiska to już dawno wycofano by baterie i starego typu akumulatorki.

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile