Jesteś tutaj:-, Microsoft, Newsy, Nokia, Oprogramowanie-Nokia DVLUP dostępny dla polskich developerów

Nokia DVLUP dostępny dla polskich developerów

Firma Nokia poinformowała dziś o udostępnieniu programu DVLUP dla polskich deweloperów. Program jest dedykowany deweloperom aplikacji Windows Phone, którzy dzięki niemu mają okazję rozwijać swoje umiejętności i wymieniać się doświadczeniami w międzynarodowym środowisku.

To, co wyróżnia DVLUP, to fakt, że deweloperzy mogą wykonywać aktywności, takie jak tworzenie aplikacji, gier, uaktualnianie ich, czy dzielenie się wiedzą z innymi programistami, za które otrzymują punkty umożliwiające im zdobycie nagród, m.in. akcesoriów i smartfonów Nokia, marketingowego wsparcia swojej aplikacji oraz narzędzi deweloperskich. Do tej pory w programie DVLUP (www.dvlup.com) mogli wziąć udział jedynie deweloperzy ze Stanów Zjednoczonych, Kanady oraz Wielkiej Brytanii. Teraz dostęp do programu uzyskali także m.in. polscy programiści.

Wśród zadań, jakie stoją przed użytkownikami, znajdują się m.in. rozwiązania quizów, tworzenie aplikacji oraz gier albo ulepszenie istniejącego już programu. Kolejne poziomy zaawansowania można także uzyskać dzięki popularności aplikacji danego dewelopera w sklepie. Im trudniejsze zadanie, tym większa liczba punktów do zdobycia. Punkty można wymieniać na urządzenia firmy Nokia, takie jak najnowsze smartfony z rodziny Lumia (925, 920, 820, 720, 625, 520) oraz akcesoria (m.in. ładowarki DC-20, DC-18, DT-900, słuchawki Purity Pro, zestawy muzyczne JBL PowerUp i PlayUp).

Z każdym kolejnym osiągnięciem developerzy zdobywają wirtualne odznaki, którymi mogą się dzielić z innymi twórcami na takich portalach społecznościowych jak Facebook czy Twitter. Wszystkie osiągnięcia, w tym liczba stworzonych aplikacji, zdobytych odznak oraz punktów, wyświetlają się na profilu każdego uczestnika programu. Ci z nich, którzy czują ducha rywalizacji mogą konkurować o najwyższe miejsca w rankingu DVLUP.

„Liczba aplikacji Windows Phone tworzona przez polskich programistów rośnie błyskawicznie, dlatego cieszymy się, że możemy udostępnić naszym twórcom program, który umożliwia im nie tylko wsparcie merytoryczne, ale i nagradza każdą aktywność deweloperską. DVLUP stanowi ponadto doskonałą platformę do wymiany doświadczeń ze specjalistami z innych krajów” – mówi Dariusz Zalewski, Central and East Europe, Developers Relations Head, Nokia. Program DVLUP został stworzony z myślą o deweloperach, jednak korzyści czerpią z niego również i użytkownicy smartfonów Nokia Lumia. Zadania stawiane przed developerami wymagają bowiem tworzenia jak najlepszych aplikacji, które trafiają potem do sklepu Windows Phone. Ponadto, użytkownicy smartfonów Nokia Lumia mogą dzielić się pomysłami na aplikacje i sposoby ulepszenia telefonów Nokia korzystając z platformy Ideas Project. Pomysły te stanowią często inspiracje dla deweloperów. Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Więcej informacji o programie DVLUP dostępnych jest pod adresem: http://www.dvlup.com/

źródło: Nokia

Kan

Autor |2013-09-12T10:14:26+02:0012 września 2013 10:14|Kategorie: Inne, Microsoft, Newsy, Nokia, Oprogramowanie|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile