Jesteś tutaj:-, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Wydarzenia-Na konferencji Alpha Wolves Summit LG przedstawia projekt „Future Home Global Innovation Challenge”

Na konferencji Alpha Wolves Summit LG przedstawia projekt „Future Home Global Innovation Challenge”

We współpracy z Wolves Summit firma ogłasza konkurs na innowacyjne technologie i rozwiązania na rzecz lepszego życia w domu

Podczas tegorocznej warszawskiej konferencji Alpha Wolves Summit firma LG Electronics (LG) ogłosiła projekt LG Future Home Global Innovation Challenge. Konkurs ten, skierowany do startupów i szybko rozwijających się firm, ma na celu poszukiwanie innowacji i rozwiązań umożliwiających wygodniejsze i zdrowsze życie w domu przy lepszej łączności.

Konferencja Alpha Wolves Summit, która odbyła się 7 i 8 kwietnia, to specjalne wydarzenie organizowane przez Wolves Summit – hybrydową platformę dla inwestorów i firm technologicznych z Europy Środkowo-Wschodniej (CEE). Jej celem jest łączenie uznanych graczy z branży technologicznej z menedżerami funduszy i obiecującymi nowymi przedsiębiorstwami. LG i Wolves Summit ściśle współpracują w ramach projektu LG Future Home Global Innovation Challenge.

Organizatorzy spodziewają się, że konkurs spotka się z zainteresowaniem na całym świecie. Uczestnicy proszeni są o zgłaszanie najlepszych pomysłów na innowacje, które poprawią jakość życia i doświadczenia użytkowników w domu. Zwycięzcy będą współpracować z LG Future Home, jednostką biznesową firmy zajmującą się nowymi przedsięwzięciami; otrzymają zasoby i fundusze, które pomogą im rozwinąć swoje pomysły i wprowadzić swoje firmy na kolejny etap. Ta nowa inicjatywa będzie również doskonałą okazją dla start-upów będących na etapie komercjalizacji swojej oferty do pozyskania dodatkowych inwestycji. Co więcej, dziesiątka finalistów zostanie zaproszona do wygłoszenia prezentacji podczas najważniejszej dorocznej konferencji Wolves Summit, która odbędzie się w dniach 24-27 maja we Wrocławiu.

Zgłoszenia do konkursu LG Future Home Global Innovation Challenge powinny koncentrować się na rozwiązaniach w jednej z czterech następujących kategorii: „Nowe funkcje, akcesoria lub usługi dla urządzeń LG z możliwością rozbudowy”, „Urządzenia AGD odzwierciedlające nowe trendy w stylu życia”, „Innowacje w zakresie materiałów, komponentów i obsługi urządzeń AGD” oraz „Przyszła transformacja urządzeń AGD”.

 

Cieszymy się, że wspólnie z Wolves Summit rozpoczynamy projekt LG Future Home Global Innovation Challenge, i mamy nadzieję na bliską współpracę ze zwycięzcami, aby stworzyć inteligentne i wygodne rozwiązania dla domu przyszłości. Będziemy nadal wspierać otwarte innowacje i poszukiwać podobnie myślących partnerów, aby zapewnić klientom atrakcyjne doświadczenia i lepsze życie dla wszystkich – powiedział Oh Sai-kee, wiceprezes i dyrektor centrum badań i rozwoju LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

 

Zgłoszenia do udziału w konkursie Future Home Global Innovation Challenge będą przyjmowane od 8 kwietnia do 9 maja. Aby przesłać zgłoszenie lub dowiedzieć się więcej o konkursie, prosimy odwiedzić stronę Challenges.wolvessummit.com/lg.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.