Jesteś tutaj:-, Muzyka, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Głośnik LG XBOOM 360 to stylowy design i dźwięk klasy premium – w dowolnym miejscu i czasie

Głośnik LG XBOOM 360 to stylowy design i dźwięk klasy premium – w dowolnym miejscu i czasie

Wielokierunkowy, wysokiej jakości dźwięk i nowoczesna stylistyka – najnowszy wszechstronny głośnik XBOOM działa doskonale zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Oferowany przez LG Electronics (LG) nowy głośnik LG XBOOM 360 (model RP4) ma stożkowo-cylindryczny kształt i idealnie sprawdzi się w każdej przestrzeni i przy każdej okazji, dostarczając użytkownikowi autentycznie brzmiący, wielokierunkowy dźwięk. Dzięki estetycznej, unikatowej formie LG XBOOM 360 emituje dźwięk we wszystkich kierunkach, zapewniając realistyczne brzmienie o imponującej mocy i wyrazistości. Produkt idealnie wpisuje się we współczesny tryb życia, w którym często organizuje się spotkania towarzyskie w niewielkim gronie. Nowy głośnik zadebiutuje na głównych rynkach już w tym miesiącu.

 

image processing20210907 15684 12x1shw

 

Oprócz funkcji wizualnej ciekawa stożkowo-cylindryczna obudowa głośnika mieści element rozpraszający dźwięk. Tego typu technologia dla głośnika zapewnia przekazywanie czystego sygnału audio bez zakłóceń. Konstrukcja modułu odbijającego głośnika wysokotonowego i niskotonowego, zwykle spotykana tylko w wysokiej klasy produktach audio, została zaprojektowana tak, aby zapewniać dźwięk w zakresie 360 stopni przy minimalnych zniekształceniach. Dzięki temu zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz głośnik XBOOM 360 otacza użytkownika wirtualnym, bogatym w detale dźwiękiem, jednocześnie zachwycając realizmem niezależnie od gatunku muzyki.

Najwyższa jakość wykonania głośnika wysokotonowego i niskotonowego pomaga również stworzyć przekonującą i wyjątkowo dobrze zrównoważoną scenę dźwiękową. Tytanowa membrana głośnika wysokotonowego zapewnia liniową częstotliwość, gwarantując doskonałą wydajność i dokładną reprodukcję w całym zakresie wysokich częstotliwości. Co więcej, wytrzymały głośnik niskotonowy z włókna szklanego generuje dynamiczne basy z wyraźną, naturalną reakcją w zakresie średnich tonów. Połączenie potężnych przetworników i solidnej mocy wyjściowej 120 W pozwala LG XBOOM 360 zamienić każde pomieszczenie lub przestrzeń w idealne miejsce do słuchania.

 

image processing20210907 15684 1dahc80

 

Najnowszy głośnik bezprzewodowy w ofercie LG został zaprojektowany z myślą o jego wszechstronnym przeznaczeniu i nastawieniem na wielozmysłowe wrażenia, jakich oczekują współcześni konsumenci. Dookólne oświetlenie głośnika LG XBOOM 360, regulowane automatycznie w zależności od nastroju (z trzema różnymi ustawieniami: Ambient, Nature i Party) lub indywidualnie konfigurowane za pomocą aplikacji, pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę podczas każdej sesji słuchania muzyki. W aplikacji użytkownicy znajdą również popularną funkcję DJ Effect, która umożliwia miksowanie wielu muzycznych sampli, a także korzystanie z efektów takich jak np. skreczowanie. Głośnik działa do 10 godzin na jednym ładowaniu. Ma wbudowany metalowy uchwyt ułatwiający przenoszenie oraz elegancką, wyjątkowo trwałą, tekstylną osłonę (dostępną w odcieniach Beige, Burgundy, Charcoal Black i Peacock Green).

 

image processing20210907 15681 1rej7r3

 

XBOOM 360 jest kolejnym produktem, który wpisuje się w dążenie firmy LG do ograniczania oddziaływania na środowisko naturalne. Do produkcji głośnika wykorzystano m.in. materiały pochodzące z recyklingu. Potwierdzeniem jego ekologicznych właściwości jest certyfikat Eco-Product przyznany przez światowego lidera w dziedzinie inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji SGS Société Générale de Surveillance SA, certyfikat Environmental Claim Validation od Underwriters Laboratories oraz certyfikat Global Recycled Standard przyznany przez Control Union Certifications.Autor |2021-09-07T15:59:40+02:007 września 2021 18:00|Kategorie: LG, Muzyka, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.