Jesteś tutaj:-, Internet, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-LG ON-LINE TECH-SEMINAR rusza 16 marca

LG ON-LINE TECH-SEMINAR rusza 16 marca

LG zaprasza na trzydniowe seminarium LG ON-LINE TECH-SEMINAR, które odbędzie się w dniach 16-18 marca b.r. i poświęcone będzie najnowszym technologiom wspierającym digitalizację rynków wertykalnych, takich jak Retail, Corporate, Education, Public, Healthcare, Hospitality i Transportation. Wydarzenie poprowadzi dziennikarz – Maciej Orłoś.

Internetowa konferencja LG to przede wszystkim okazja do poznania opinii ekspertów na temat aktualnej sytuacji na rynku, planowanych inwestycji czy prognoz na przyszłość.  Ponadto, podczas webinariów będzie można poznać nowości produktowe LG Information Display i ofertę Partnerów wydarzenia.

 

“LG Electronics Polska ID organizuje od kilku lat cykliczne wydarzenie, na którym spotykają się integratorzy i klienci związani z rynkiem AV i IT, żeby porozmawiać o najważniejszych trendach i poznać najnowsze rozwiązania oferowane przez LG ID  i eco-partnerów. Dotychczas wydarzenie miało formę tradycyjnej konferencji, jednak tym razem, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów i partnerów przenosimy się do świata online. Do zobaczenia!” – zachęca Robert Buława, ID Sales Director w LG Electronics Polska.

 

W panelu dyskusyjnym wezmą udział nie tylko producenci najnowszych technologii digital, ale również użytkownicy rozwiązań AV z różnych sektorów biznesu, jak również integratorzy systemów. Jednym z przedstawicieli tych ostatnich jest firma SOLIX – wieloletni partner LG, laureat „Diamentów Forbes 2020” i dostawca rozwiązań z zakresu Digital Signage.

 

 „Pandemia COVID-19 na zawsze zmieniła świat biznesu, który właśnie teraz – bardziej niż kiedykolwiek – dąży do digitalizacji większości swoich obszarów. Rewolucja technologiczna przyspieszyła i jest obecna wszędzie…Od programów usprawniających komunikację back office, po nowoczesne narzędzia marketingowe i komunikacyjne. A to wszystko dopiero początek wielkich zmian, które niosą ze sobą zarówno szanse, jak i zagrożenia, o czym wspólnie porozmawiamy podczas LG ON-LINE TECH-SEMINAR! Zapraszam!” – mówi Tomasz Sepioło, Prezes Zarządu firmy SOLIX.

 

Konferencja LG będzie obfitować w liczne konkursy dla uczestników, w których można wygrać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja.

 

Zapisy: lgtechseminar.plAutor |2021-03-15T17:15:25+02:0015 marca 2021 17:15|Kategorie: Inne, Internet, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.