Jesteś tutaj:-, Aplikacje, Inne, LG, Newsy, Raporty i prezentacje, Rozrywka, Rynek, Sprzęt, Telewizja, Wydarzenia-IFA 2020: LG zaprasza na wirtualną wystawę i prezentuje wizję domu idealnego

IFA 2020: LG zaprasza na wirtualną wystawę i prezentuje wizję domu idealnego

Podczas tegorocznych targów IFA LG prezentuje swoją pierwszą w historii wirtualną wystawę, będącą odzwierciedleniem wizji domu idealnego. Wystawa pozwala odkryć innowacyjne rozwiązania LG, dzięki którym osoby spędzające obecnie w domowym zaciszu więcej czasu mogą doświadczyć najwyższego poziomu wygody i komfortu.

Wirtualna wystawa pod hasłem Experience LG Like Never Before jest realistycznym odwzorowaniem hali 18 Targów Berlińskich (uwzględniającym lokalny czas i pogodę) i pozwala na zapoznanie się z innowacjami LG bez wychodzenia z domu. Goście mogą skorzystać z wirtualnego przewodnika lub z samouczka, który w przystępny sposób objaśnia sposób poruszania się po wirtualnym stoisku i korzystania z mini mapy. „Odwiedzający” mogą również zapoznać się z opisami funkcji i specyfikacjami technicznymi poszczególnych produktów, poprzez kliknięcie w interesujące ich urządzenia.

Wystawę zaprojektowano w taki sposób, aby umożliwić atrakcyjne, interaktywne zwiedzanie, w sposób przypominający poruszanie się w nowoczesnej grze komputerowej. Taką funkcjonalność opracowano przy współpracy z koreańskim biurem firmy Unity Technologies oraz z wykorzystaniem silnika gier Unity, najważniejszej na świecie platformy do tworzenia i korzystania z interaktywnych treści 3D (RT3D) w czasie rzeczywistym. Silnik ten zawiera bogaty zestaw funkcji do tworzenia, uruchamiania oraz komercyjnego wykorzystywania interaktywnych treści 2D i 3D w czasie rzeczywistym, przeznaczonych na smartfony, tablety, komputery PC, konsole do gier, a także urządzenia rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej.

 

Снимок экрана 2020 09 02 в 09.16.23

 

Główną atrakcją cyfrowej wystawy jest OLED New Wave, instalacja, która na początku roku fascynowała publiczność podczas targów CES w Las Vegas. Została wykonana z elastycznych wyświetlaczy OLED i w spektakularny sposób prezentuje wyjątkowe cechy matryc LG OLED: niezrównaną jakość obrazu oraz elastyczność. Ekspozycja LG została podzielona na strefy poświęcone różnym aspektom oferty LG. Na przykład, w strefie Home Cinema Zone goście mogą obejrzeć urządzenia LG do domowej rozrywki oraz doświadczyć wyjątkowej jakości obrazu i dźwięku zapewnianej przez telewizor LG OLED.

 

image processing20200901 24247 kqfk6q

 

W strefie Gaming Zone czekają na nich fascynujące wrażenia, których źródłem jest idealna przestrzeń do gier. Wirtualny bar sportowy zoptymalizowano do oglądania transmisji sportowych, natomiast w strefie Lifestyle Zone można poznać niesamowite koncepcje wzornicze telewizorów – od Wallpaper (konstrukcja idealnie przylegająca do ściany) po Gallery i Rollable (z rolowanym ekranem), urzeczywistnione dzięki wyjątkowym właściwościom matrycy OLED.

 

image processing20200901 23611 13ga60x

 

Treści dostępne w strefach poświęconych domowej rozrywce dobrano tak, aby zaprezentować główne atuty telewizorów OLED: ostrość, szybkość i płynność wyświetlania obrazu, a także smukłą konstrukcję. Dzięki wirtualnemu pokazowi, oglądając film przedstawiający nocne, rozgwieżdżone niebo o niezwykle bogatych detalach, goście mogą przekonać się o różnicach między obrazem na panelu LG z pikselami emitującymi światło a obrazem wyświetlanym przez konwencjonalny panel LCD z podświetleniem LED. Następnie, goście mogą posłuchać bogatego, przestrzennego dźwięku, który dzięki technologii firmy Meridian Audio jest odtwarzany przez zaawansowane soundbary i głośniki LG.

 

image processing20200901 23611 1lo3n3o

 

Zalety bogatej gamy inteligentnych urządzeń AGD i zintegrowanych usług LG można odkryć zwiedzając siedem dedykowanych obszarów. Strefy zatytułowane Reimagine Your Life @ Home with LG, których tematami przewodnimi są zdrowie, higiena i wygoda, pozwalają przekonać się, w jaki sposób technologia może ułatwić wykonywanie domowych obowiązków i zapewnić wyższy poziom higieny.

 

image processing20200901 26190 1b1qqpy

Firma LG prezentuje tu swoje technologie, które podwyższają jakość powietrza w domu, zapewniają czystość ubrań i naczyń, ułatwiają przygotowywanie posiłków oraz zapewniają dostęp do proaktywnej pomocy technicznej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

Uczestnicząc w pokazie trybu AI Connect Air Care Mode goście mogą przekonać się o wygodzie, jaką zapewniają komunikujące się ze sobą urządzenia – dzięki czemu wydłużone przebywanie w domu staje się znacznie łatwiejsze. W strefie Laundry & Styling Room goście mogą obejrzeć najnowszą linię pralek LG, w tym urządzenie LG WashTower ze sztuczną inteligencją zapewniającą optymalną skuteczność prania. Strefa Prep Station & Dining Room to miejsce, w którym goście mogą symulować działanie inteligentnego sprzętu AGD LG: skanować produkty spożywcze wkładane do lodówki, korzystać z przesyłania informacji między urządzeniami oraz z trybu AI Connect Cooking z funkcją sugerowania potraw do przyrządzenia ze składników znajdujących się w lodówce.

Goście mogą też zapoznać się z poszerzonymi możliwościami funkcji diagnostycznej Proactive Customer Care, która dzięki sztucznej inteligencji potrafi z wyprzedzeniem informować użytkowników o mogących wystąpić problemach, przyspieszać wykonywanie napraw, a także przekazywać użyteczne wskazówki dotyczące utrzymywania pełnej wydajności urządzeń LG.

 

image processing20200901 24247 1lnzjwf

 

Osoby zainteresowane wirtualną wystawą LG przygotowaną na targi IFA mogą odwiedzić stronę exhibition.lg.com lub pobrać interaktywną aplikację LG Virtual Studio, dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS.Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.