Jesteś tutaj:-, Newsy, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia-LG rozpoczyna akcję społeczną #AkademiaDzielenia i przekazuje laptopy oraz smartfony do Domów Dziecka, zachęcając branżę i społeczeństwo do wspólnej inicjatywy

LG rozpoczyna akcję społeczną #AkademiaDzielenia i przekazuje laptopy oraz smartfony do Domów Dziecka, zachęcając branżę i społeczeństwo do wspólnej inicjatywy

Przymusowa nauka online stanowi obecnie największe wyzwanie dla uczniów i rodziców. W jeszcze trudniejszej sytuacji są podopieczni Domów Dziecka, którym brakuje podstawowych narzędzi do pracy.

#AkademiaDzielenia

image processing20200415 5329 1ypxc1w

 

Marka LG, kierując się mottem „Life’s Good when You share”, rusza z akcją społeczną #AkademiaDzielenia, w której przekazuje ultrabooki oraz smartfony z dużymi ekranami do nauki online najbardziej potrzebującym Domom Dziecka, m.in. w Zawierciu, Rypinie, Tczewie, Otorowie, Lubieniu Kujawskim, Przemyślu, Brzeziu, Oświęcimiu czy Fromborku. Jednocześnie pragnie przyłączyć się do ruchu społecznego i zachęcić społeczeństwo do „wiosennych porządków” i odkurzenia swoich zbędnych komputerów oraz laptopów. Sprzęty te w dobie izolacji dzieci mogą stać się niezbędne, a dzięki zaangażowaniu społeczeństwa zyskają drugie życie w rękach dzieci, którym własna sytuacja w izolacji wydaje się jeszcze bardziej beznadziejna.

 

One Day x Life’s Good dają moc

LG wspiera idee bliskie własnemu DNA i angażuje się w akcję zapobiegania wykluczeniu cyfrowemu wśród dzieci z Domów Dziecka, współpracując od zeszłego roku z partnerską fundacją One Day, opiekującą się Domami Dziecka w całej Polsce. Fundacja doskonale zna potrzeby dzieci w jednostkach wychowawczych, nawet w najdalszych zakątkach Polski i tym samym jest w stanie przekazać adresy do miejsc najbardziej wykluczonych cyfrowo.

 

?Szkoły nadal zamknięte, a dzieciaki z Placówek wracają do nauki online ! LG Polska wspiera naszych podopiecznych i…

Gepostet von Fundacja One Day am Mittwoch, 15. April 2020

Dołącz do #AkademiaDzielenia!?? Przy współpracy z Fundacja One Day przekazujemy laptopy i smartfony do Domów Dziecka, by…

Gepostet von LG Polska am Mittwoch, 15. April 2020

 

Laptopy i komputery pilnie potrzebne

Dołącz do akcji #AkademiaDzielenia – być może masz w domu działający komputer lub laptopa, który możesz przekazać potrzebującym dzieciom.

 

Jak mogę pomóc?

Wystarczy skontaktować się mailowo z koordynatorem Fundacji One Day, który na bieżąco zbiera i aktualizuje zapotrzebowanie na komputery oraz laptopy w całej Polsce i wskazuje najbardziej potrzebujące Domy.

Kontakt do koordynatora akcji: Angelika Czachowska, mailto:angelika@oneday.com.pl.

Informacje na temat akcji znajdują się na Fanpage marki LG Polska Fanpage marki LG Polska

To już kolejna akcja społeczna zainicjowana przez LG, w której marka zachęca społeczeństwo do dzielenia się z potrzebującymi. W zeszłym roku podczas akcji LG #PodzielSięUbraniem #LGVivace, firma pomogła zebrać ponad 1 tonę ubrań, które zostały wyprane, zdezynfekowane i przekazane bezdomnym.

W tym roku natomiast LG nie tylko dzieli się swoim sprzętem do nauki online – smartfonami K50 i Q60 oraz ultrabookami LG gram. Zachęca też partnerów biznesowych, przyjaciół marki, fanów, media, blogerów i całe społeczeństwo do przyłączenia się do akcji przekazywania laptopów i komputerów, wiedząc, iż razem można pomóc osobom najbardziej bezradnym.Autor |2020-04-16T09:48:10+02:0016 kwietnia 2020 11:00|Kategorie: LG, Newsy, Rynek, Sprzęt, Top7, Wydarzenia|Tagi: , , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.