Jesteś tutaj:-, Inne, LG, Newsy, Oprogramowanie, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Targi i konferencje, Top7, Wydarzenia-Nowa jakość aparatów i ogromne ekrany w odświeżonej serii LG K

Nowa jakość aparatów i ogromne ekrany w odświeżonej serii LG K

Podczas targów IFA 2019 w Berlinie LG zaprezentuje nowe smartfony LG K50S i LG K40S, które uzupełniają linię urządzeń z funkcjami z flagowców w atrakcyjnych cenach. W udoskonalonych modelach z serii K zastosowano między innymi lepsze aparaty i wyświetlacze, a także baterie o większej pojemności.

 

Nowa jakość aparatów w serii K

Podobnie jak urządzenia z flagowych serii G i V, smartfon LG K50S jest wyposażony w trzy tylne aparaty: 13 MP z autofokusem PDAF, 5 MP z obiektywem szerokokątnym oraz 2 MP z czujnikiem głębi. Podczas fotografowania w trybie portretowym, czujnik głębi pozwala na skuteczniejsze rozróżnianie pierwszoplanowego obiektu oraz tła tak, aby uzyskać bardziej realistyczną głębię ostrości. W smartfonie LG K40S są dostępne dwa tylne aparaty: 13 MP z autofokusem PDAF i 5 MP z obiektywem szerokokątnym.

Oba smartfony są pierwszymi urządzeniami z serii K, wyposażonymi w obiektyw o bardzo szerokim kącie widzenia, dzięki któremu doskonale sprawdzają się podczas fotografowania dużych grup osób lub rozległych krajobrazów. Ze względu rozdzielczość 13 MP przedniego oraz tylnego aparatu, zdjęcia wykonywane smartfonem LG K50S lub LG K40S charakteryzują się wysoką jakością nawet po skadrowaniu lub powiększeniu.

Ogromny wyświetlacz i wąskie ramki

Smartfony o atrakcyjnych cenach zaprojektowano z myślą o zapewnieniu najwyższej satysfakcji z gier oraz odtwarzania multimediów, dlatego zastosowano w nich wyświetlacze występujące typowo w urządzeniach klasy Premium. Model K50S jest wyposażony w ogromny ekran FullVision o przekątnej 6,5 cala, natomiast K40S ma niewiele mniejszy 6,1-calowy ekran o rozdzielczości HD+. Zminimalizowane przednie ramki, których ciągłość przerywa jedynie dyskretny obiektyw przedniego aparatu, sprawiają, że oba smartfony wyglądają nowocześnie.

 

Doskonała jakość dźwięku

Projektując nowe smartfony inżynierowie z firmy LG mieli na uwadze, że pełną radość z multimediów można czerpać tylko wtedy, gdy wspaniałym obrazom towarzyszy równie znakomity dźwięk. Dlatego, z myślą o zapewnieniu realistycznych i dynamicznych wrażeń słuchowych, w obu smartfonach zastosowano system dźwiękowy DTS:X 3D.

 

Standard militarny i wydajna bateria

Dopełnieniem udoskonalonych funkcji najnowszych modeli z serii K są bogata specyfikacja oraz solidna budowa, będące wspólnymi cechami wszystkich smartfonów LG. Smartfony K50S i K40S są zgodne z wymaganiami amerykańskiej normy wojskowej MIL-STD-810G, co gwarantuje, że są odporne na niekorzystne warunki, które mogą wystąpić podczas codziennego użytkowania. Ponadto, nowe urządzenia zostały wyposażone w zoptymalizowaną baterię, dzięki której można korzystać z multimediów przez długi czas bez konieczności sięgania po ładowarkę. Smartfony są też wyposażone w dedykowany przycisk zapewniający szybki dostęp do Asystenta Google.

 

„Dzięki zoptymalizowanym funkcjom multimedialnym, nowe urządzenia z serii K stanowią konkurencję dla najlepszych smartfonów w tej klasie cenowej. Ze względu na powiększony ekrany oraz poszerzone możliwości aparatów, smartfony K50S i K40S mają wyjątkową wartość potwierdzającą, że firma LG stawia na pierwszym miejscu potrzeby konsumentów” – powiedział Morris Lee, wiceprezes oraz szef jednostki biznesowej działu Mobile Communications firmy LG Electronics

Nowe smartfony z serii K zostaną wprowadzone do sprzedaży w Europie, Ameryce Łacińskiej oraz Azji w październiku bieżącego roku i będą oferowane w dwóch charakterystycznych kolorach, czarnym (New Aurora Black) i niebieskim (New Moroccan Blue).

Zwiedzających targi IFA 2019 LG zachęca do odwiedzenia stanowiska firmy LG w hali 18 Targów Berlińskich i osobistego zapoznania się z nowymi smartfonami z serii K. Zachęcamy też do śledzenia informacji o działaniach firmy LG podczas targów IFA, które będą publikowane w mediach społecznościowych z hasztagiem #LGIFA2019.

 

LG K50S

 • Procesor: Ośmiordzeniowy 2,0 GHz
 • Wyświetlacz: FullVision 6,5-cala, 19,5:9 HD+
 • Pamięć: 3 GB pamięci RAM / 32GB pamięci ROM / karta microSD (maks. 2 TB)
 • Aparat: Tylny: 13 MP, autofokus PDAF / 2 MP z czujnikiem głębi / 5 MP z obiektywem szerokokątnym; Przedni: 13 MP
 • Bateria: 4000 mAh
 • System operacyjny: Android 9.0 Pie
 • Wymiary: 165,8 x 77,5 x 8,2 mm
 • Sieć komórkowa: LTE / 3G / 2G
 • Kolor: New Aurora Black i New Moroccan Blue
 • Inne: dźwięk przestrzenny DTS:X / AI CAM / zgodność z normą MIL-STD 810G / czujnik linii papilarnych / przycisk Asystenta Google

 

LG K40S

 • Procesor: Ośmiordzeniowy 2,0 GHz
 • Wyświetlacz: FullVision 6,1-cala, 19,5:9 HD+
 • Pamięć: 2 GB lub 3 GB pamięci RAM* / 32 GB pamięci ROM / karta microSD (maks. 2 TB)
 • Aparat: Tylny: 13 MP, autofokus PDAF / 5 MP z obiektywem szerokokątnym; Przedni: 13 MP z obiektywem standardowym
 • Bateria: 3500 mAh
 • System operacyjny: Android 9.0 Pie
 • Wymiary: 156,3 x 73,9 x 8,6mm
 • Sieć komórkowa: LTE / 3G / 2G
 • Kolor: New Aurora Black i New Moroccan Blue
 • Inne: dźwięk przestrzenny DTS:X / AI CAM / zgodność z normą MIL-STD 810G / czujnik linii papilarnych / przycisk Asystenta Google


Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.