Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Sprzęt, Telefony-LG nie wyprodukuje tegorocznego Nexusa

LG nie wyprodukuje tegorocznego Nexusa

Od kilku lat firmą zajmującą się produkcją Nexusów jest LG. Modele te (od Nexusa 4 do Nexusa 5X) bardzo dobrze były przyjmowane przez odbiorców. Charakteryzowały się ciekawą stylistyką, dobrą specyfikacją oraz atrakcyjną ceną. Mamy złą wiadomość dla fanów urządzeń od LG produkowanych w ramach serii Nexus. Wygląda na to, że tegoroczny model będzie opracowany przez innego producenta.

Dlaczego Koreańczycy postanowili zakończyć współpracę z Google w ramach której tworzyli dla nich smartfony? Prawdopodobnie chcą skupić większą uwagę na swoich produktach i mieć więcej czasu na ich dopracowywanie. Nie oznacza to jednak, że firmy rozstały się na zawsze. Rzecznik LG nie wyklucza dalszej wspólnej produkcji w przyszłości, ale zaznacza, że w ciągu najbliższych kilku lat firma nie przewiduje powrotu do serii Nexus.


Nexus 4

Kto zatem zajmie się Nexusem? Plotki głoszą, że nowy model opracowany ma zostać we współpracy z HTC. Co ciekawe, ponoć w tym roku na rynek mają trafić aż dwa Nexusy. Oczywiście informacja ta nie została jeszcze potwierdzona przez żadną ze stron, więc traktować ją należy z przymrużeniem oka.

Paulina

Źródło: GSMArenaAutor |2016-02-24T20:38:01+02:0024 lutego 2016 20:38|Kategorie: Android, LG, Newsy, Sprzęt, Telefony|Tagi: , , |1 komentarz

1 komenarz

  1. Exxon 25 lutego 2016 w 08:09 - Odpowiedz

    Może to pomoże HTC…

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.