Jesteś tutaj:-, LG, Newsy, Rynek, Targi i konferencje, Telefony-LG Electronics ze statuetką najbardziej innowacyjnej firmy MWC 2014

LG Electronics ze statuetką najbardziej innowacyjnej firmy MWC 2014

Firma LG Electronics (LG) otrzymała nagrodę Najbardziej Innowacyjnego Producenta Urządzeń w plebiscycie Global mobile Awards 2014, podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Statuetka przyznana przez organizatora imprezy, stowarzyszenie GSMA, w składzie najlepszych specjalistów i analityków rynku elektroniki konsumenckiej, jest najbardziej prestiżowym wyróżnieniem w branży urządzeń mobilnych.


Jesteśmy niezwykle wzruszeni faktem, że GSMA wybrało LG spośród tak wielu kluczowych firm z rynku mobilnych technologii i przyznało nam ten zaszczytny tytuł,” powiedział Chris Yie, wiceprezes LG Mobile Marketing Communications. „Innowacja jest kluczem do sukcesu firmy LG. Tegoroczną nagrodę Najbardziej Innowacyjnego Producenta Urządzeń, obok wyróżnienia dla Najlepszego Smartfona zeszłorocznych targów MWC, traktujemy jako jasny dowód na to, że ciężka praca i wysiłek przynoszą spektakularne efekty.”

Podczas trwających jeszcze targów Mobile World Congress 2014 firma LG zaprezentowała po raz pierwszy aż osiem innowacyjnych smartfonów, w tym G Pro 2, G Flex, G2 mini, serię F oraz serię L trzeciej generacji. Motywem przewodnim prezentowanych nowości był Knock and Discover Tomorrow (Zapukaj i Odkryj Przyszłość). Stoisko firmy, o powierzchni 1261m², podzielone było na trzy strefy – Knock and Create (Zapukaj i Stwórz), Knock and Play (Zapukaj i Zagraj) oraz Knock and Connect (Zapukaj i Połącz się). Zamysł ten pozwolił odwiedzającym targi liderom branży doświadczyć zróżnicowanych funkcji najnowszych urządzeń producenta. Wśród najbardziej charakterystycznych cech interfejsu prezentowanych telefonów LG należy wymienić niepowtarzalny Knock Code.

Mobile World Congress to jedna z największych międzynarodowych imprez technologii mobilnych, która coroczne przyciąga ponad 70 000 odwiedzających. Kongres organizowany jest przez GSMA, stowarzyszenie operatorów branży telekomunikacyjnej z 220 krajów, co czyni go najważniejszym branżowym wydarzeniem na świecie.

Nagroda Najbardziej Innowacyjnego Producenta Urządzeń w plebiscycie Global Mobile Awards to dla LG kamień milowy na drodze do najbardziej innowacyjnego producenta elektroniki konsumenckiej. Niedawno firma zaprezentowała pierwszy zakrzywiony telewizor OLED, a niedługo po tym pierwszy zakrzywiony smartfon z elastyczną baterią, o unikalnej, samoregenerującej się obudowie – LG G Flex.

źródło: LG Electronics

KanAutor |2014-02-28T15:26:43+02:0028 lutego 2014 15:26|Kategorie: Android, LG, Newsy, Rynek, Targi i konferencje, Telefony|Tagi: , , , |5 komentarzy

5 komentarzy

 1. Sinex 28 lutego 2014 w 22:14 - Odpowiedz

  Chyba nie trzeba zbytnio uzasadniać po tym co zaprezentował LG, czyli smartfon LG G Flex. Rynek odbiera to dobrze i myślę że lG ma kolejne plany z nastawieniem na zaskoczenie.

 2. zxc 3 marca 2014 w 12:24 - Odpowiedz

  Wszystko fajnie dopóki sprzęt działa i się nie psuje. Ja miałem niestety nieprzyjemność zetknąć się z polskim serwisem LG. Po tym doświadczeniu więcej nie kupię sprzętu tej firmy.

 3. Kolski 3 marca 2014 w 22:37 - Odpowiedz

  Serwis LG jest jak najbardziej normalny, załatwienie naszej sprawy w przypadku zgłoszenia reklamacyjnego jest zależne od uszkodzenia. Każdy konsument ma swoje prawa i moim przypadku informowano mnie jak wygląda proces naprawiania mojej szkody. Może u Ciebie zabrakło cierpliwości.

  • zxc 4 marca 2014 w 08:52 - Odpowiedz

   Nie chodzi o cierpliwość i czas naprawy ale o odesłanie telefonu w stanie pogorszonym niż został wysłany. Niestety rzeczoznawca skasowałby więcej niż wart jest nowy telefon więc po prostu mam nauczkę aby więcej nie kupować sprzętu LG.

 4. Kolski 6 marca 2014 w 22:07 - Odpowiedz

  Dziwna jest twoja logika, ktoś Cię skrzywdził i Ty teraz masz uraz do LG, dlaczego nie zgłosiłeś tego jako kolejnej reklamacji? OK, nie ważne już bo to pewnie przeszłość. W każdym razie ja miałem styczność z serwisem i zostałem szybko załatwiony

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.