Jesteś tutaj:-, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Kolejne anteny Huawei w szwajcarskiej sieci 5G

Kolejne anteny Huawei w szwajcarskiej sieci 5G

Niezawodna sieć to podstawowy warunek, by firmy telekomunikacyjne mogły się rozwijać i realizować cele biznesowe. By sprostać rynkowym wyzwaniom, operator Sunrise UPC wdrożył anteny Huawei BladeAAU Pro w swojej sieci w Szwajcarii. To anteny najnowszej generacji, otwierające nowe możliwości rozwoju biznesu 5G.

Większość stacji bazowych w Szwajcarii rozmieszczona jest na pojedynczym maszcie. Pomimo stałego rozwoju technologii 5G, Sunrise UPC zachowuje dotychczasowe lokalizacje 2G, 3G i 4G, co stanowi poważne wyzwanie w zakresie eksploatacji infrastruktury antenowej. Wiele z tych lokalizacji ma często tylko jedną antenę z ograniczoną przestrzenią. Dostosowanie lokalizacji pod nowe urządzania 5G wymaga pozwolenia na budowę, jeśli przestrzeń antenowa różni się od pierwotnej lokalizacji, a to może trwać miesiące lub nawet lata. Dzięki BladeAAU Pro od Huawei, Sunrise UPC znacznie przyspieszy teraz wdrażanie technologii 5G Massive MIMO.

 

Celem Sunrise UPC jest utrzymanie pozycji lidera w budowie wysokiej jakości sieci 5G, która zapewni konsumentem najlepszy poziom doświadczeń i pomoże naszemu biznesowi osiągnąć sukces. Cieszymy się, że nasz biznes będzie się rozwijać wraz z kolejnymi innowacjami od Huawei – komentuje Alexander Lehrmann, Dyrektor ds. rozwoju biznesu i innowacji w Sunrise UPC.

Wraz z dynamicznym rozwojem 5G na całym świecie powoli wkraczamy na nieznane terytorium. Huawei stara się dostarczać innowacyjne produkty i rozwiązania dla globalnych operatorów, aby sprostać wyzwaniom stojącym przed biznesem i odkryć więcej możliwości do rozwoju innowacyjnych zastosowań sieci nowej generacji – dodaje Wang Haitao, prezes Huawei w Szwajcarii.

 

Huawei BladeAAU Pro integruje zarówno aktywne, jak i pasywne anteny. Umożliwia to wdrażanie różnych pasm i technologii dostępu radiowego na tych samych antenach, znacząco upraszczając wdrażanie sieci. Ten wysoki poziom integracji pozwala jednej antenie zapewnić pokrycie dla wielu trybów sieci. Dzięki obsłudze ogromnej szerokości pasma, anteny te pomagają operatorom skrócić czas wdrażania nowej generacji sieci. Jest to również technologia wysoce elastyczna, którą można dopasować do wielu rożnych scenariuszy sytuacyjnych, biznesowych i technologicznych.

Autor |2021-09-06T11:23:51+02:006 września 2021 13:00|Kategorie: Huawei, Inne, Internet, Newsy, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|Tagi: , , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile