Jesteś tutaj:-, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia-Jackie Zhang, nowy CEO Huawei Polska: zrobiliśmy dla Polski bardzo wiele i będziemy kontynuować nasze zaangażowanie

Jackie Zhang, nowy CEO Huawei Polska: zrobiliśmy dla Polski bardzo wiele i będziemy kontynuować nasze zaangażowanie

Jackie Zhang objął stanowisko Dyrektora Zarządającego Huawei Polska i nadzoruje działania producenta na lokalnym rynku. W tej roli zastąpił Tonny’ego Bao, który po ponad trzech latach pracy w Polsce awansował w strukturach regionalnych Huawei.

Nowy dyrektor zarządzający ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. Z Huawei jest związany od ukończenia studiów na Uniwersytecie Finansów i Ekonomii w Anhui w Chinach. W swojej karierze koncentrował się na rozwoju biznesu na rynkach zagranicznych i relacjach z kluczowymi klientami.

W latach 2014-2017 Jackie Zhang był zastępcą dyrektora generalnego Huawei Vietnam. Od 2018 roku pełnił funkcje zarządcze w krajach europejskich, w tym w Polsce, gdzie wcześniej kierował pionem Carrier Network Business Group. Ostatnio sprawował funkcję dyrektora zarządzającego Huawei w Austrii.

 

Cieszę się, że wróciłem do Polski, gdzie rozwiązania Huawei są chętnie wybierane przez lokalnych operatorów, klientów korporacyjnych i konsumentów. W Warszawie mieści się nasze polskie biuro, ale także regionalna centrala Huawei, nadzorująca działalnia firmy w 28 krajach. Jesteśmy tu obecni od ponad 17 lat i koncentrujemy się nie tylko na rozwoju biznesu, ale także na pomaganiu lokalnym społecznościom, przeciwdziałaniu różnego rodzaju wykluczeniom, wspieraniu polskiej nauki i edukacji oraz ochronie środowiska naturalnego poprzez liczne inicjatywy z obszaru odpowiedzialności społecznej. Zrobiliśmy dla Polski bardzo wiele i będziemy kontynuować nasze zaangażowanie, jako kluczowy gracz na polskim rynku telekomunikacyjnym – komentuje Jackie Zhang.

 

Dotychczasowy dyrektor zarządzający Huawei w Polsce, Tonny Bao, objął funkcję dyrektora obszaru Carrier Business Group w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich.Autor |2021-09-06T10:52:38+02:006 września 2021 10:52|Kategorie: Huawei, Newsy, Praca, Raporty i prezentacje, Rynek, Sprzęt, Wydarzenia|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.