Jesteś tutaj:-, Huawei, Newsy, Produkty z Chin, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top7-Richard Yu z Huawei ze składanym smartfonem Mate X na lotnisku

Richard Yu z Huawei ze składanym smartfonem Mate X na lotnisku

Dyrektora wykonawczego Huawei Richarda Yu zauważono na lotnisku ze składanym smartfonem Huawei Mate X – informuje Gizchina. Nie tak dawno,  firma Huawei przesunęła start sprzedaży swojego pierwszego gadżetu z elastycznym ekranem.

Richard Yu korzystał z urządzenia, jak z codziennego smartfonu i pozwolił zrobić kilka zdjęć. Zdjęcia zostały natychmiast zamieszczone w chińskiej sieci społecznościowej Weibo. Sądząc po tym, że Richard Yu bierze ze sobą w podróż Mate X, możemy się spodziewać, że urządzenie jest już w stanie wytrzymać ciągłe korzystanie bez pęknięć.

 

Premiera  rynkowa Mate X miaao się odbyć latem tego roku. Jednak potem firma Huawei stwierdziła, że obawia się nieoczekiwanych problemów, które mogą wystąpić podczas eksploatacji urządzenia i przeniosła start sprzedaży na później. Sprzedaż ma się rozpocząć nie później niż we wrześniu 2019 roku.

Wcześniej firma Samsung poinformowała, że premiera jej smartfona z elastycznym ekranem – Galaxy Fold – odbędzie się we wrześniu. Wygląda na to, że firmy będą ze sobą mocno konkurować.

Autor |2019-07-29T15:30:14+02:0029 lipca 2019 15:30|Kategorie: Android, Huawei, Newsy, Produkty z Chin, Sprzęt, Tablety, Telefony, Top7|Tagi: , , |0 komentarzy

Zostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile